BX500 480 GB Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kullanıyorum. Isınma sorunh sadece HD tune da uyarı olarak var hız düşmesi falan yaşamıyorum.

Yorumları genel olarak değerlendirdim. Önerilen diğer diskler de problemsiz değil. Samsung önerisi güven açısından iyi olsa da, fiyat bakımından gereksiz geldi bana. Şansımı denemeyi tercih ediyorum o zaman. :D Sorun olursa da iade ederiz artık ne yapalım. Başıma gelebilecek ihtimalleri biliyorum en azından. Önerilen diğer disklerde de benzer şikayetler gördüm. Ucuz SSD kumarı oynayalım artık. :)

Yorumları genel olarak değerlendirdim. Önerilen diğer diskler de problemsiz değil. Samsung önerisi güven açısından iyi olsa da, fiyat bakımından gereksiz geldi bana. Şansımı denemeyi tercih ediyorum o zaman. :D Sorun olursa da iade ederiz artık ne yapalım. Başıma gelebilecek ihtimalleri biliyorum en azından. Önerilen diğer disklerde de benzer şikayetler gördüm. Ucuz SSD kumarı oynayalım artık. :)

Bu liste belki işinize yarar. Tavsiyem MX500 veya Samsung Evo.

Bu liste belki işinize yarar. Tavsiyem MX500 veya Samsung Evo.

Şu an Samsung’a o kadar para vermek istemiyorum. Ucuz SSD’ler arasında seçim yapmak istedim.

BX500 serisinde çoğu kullanıcıda yük altında ısıdan kaynaklı donmalar meydana geliyor. Bunu göz önüne alarak satın alın.

Çoğu kullanıcı böyle bir sorun yaşasaydı, şikayet ve uyarı konuları da fazla miktarda olurdu. Şansıma sorunlu ürün gelirse bilemem. İhtimalleri duymak için açtım konuyu. 3 yıl garanti de vermişler nasılsa. Beğenmezsem iade veya değişime gönderirim artık. :)

Çoğu kullanıcı böyle bir sorun yaşasaydı, şikayet ve uyarı konuları da fazla miktarda olurdu. Şansıma sorunlu ürün gelirse bilemem. İhtimalleri duymak için açtım konuyu. 3 yıl garanti de vermişler nasılsa. Beğenmezsem iade veya değişime gönderirim artık. :)

Aman hocam baktınız çok canınızı sıkıyor yollayın gitsin, çekin samsung takılın. 250 300 liralık şey için yanlış anlamayın küçümsemiyorum ama, ömür tüketmeye gerek yok yani

@iCommen Ömür tüketen yok burada. Ucuz da bir SSD ama para çöpten toplanmıyor. Bazı arkadaşların çok önemsemesini de anlıyorum. Holigan gibi kimisi süper diyor, kimisi de “kaka”. Düzgünce bir veri paylaşan yok bu tür konularda. Alırım, olmazsa da geçerim daha iyi bir markaya diyorum zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı