ByNoGame bağış linkinden vergi gelir mi?

Bynogame'e destek üzerinden ulaşabilirsin. Ancak buna gerek yok, gelirlerinin hesabında birikmesi bir problem teşkil etmez. Banka hesabına aktarmadığın sürece vergilendirilmesi gereken bir gelirin olmayacak ve bundan dolayı sorun yaşamayacaksın.

Bynogame'e destek üzerinden ulaşabilirsin. Ancak buna gerek yok, gelirlerinin hesabında birikmesi bir problem teşkil etmez. Banka hesabına aktarmadığın sürece vergilendirilmesi gereken bir gelirin olmayacak ve bundan dolayı sorun yaşamayacaksın.
Peki o zaman bu link kalsın. Ama ben bu işi öğrenene kadar hesaba çekmeyeyim.
Hayır, çünkü adınıza para akışı gerçekleşmiyor. Zaten küçük meblağlar için sorun olmuyor demelerinin de sebebi bu. Devletin gözüne pek çarpmıyor ancak çarparsa o zaman sıkıntı.

Bu videoyu izlemenizi öneririm.
18 yaşından küçük olduğum için ne yapabilirim?

ByNoGame'den Twitch donate için link açtım. Ama donate falan almadım daha. Vergi falan vermem gerekiyor mu? Ve donate gelirse ne yapmam lazım?

Parayı çekmediğin ya da harcamadığın sürece vergi vermene gerek yok o yüzden korkmana gerek yok ama parayı kullanmak istiyorsan şirket açıp vergini ödemen gerekiyor.

Parayı çekmediğin ya da harcamadığın sürece vergi vermene gerek yok o yüzden korkmana gerek yok ama parayı kullanmak istiyorsan şirket açıp vergini ödemen gerekiyor.
18 yaşından küçük olduğum için bu şirketi açabilir miyim? Veya aileden birine açtırsam bir şey olur mu?

18 yaşından küçük olduğum için ne yapabilirim?

Ne yalan söyleyeyim onu bilmiyorum. 18 yaşından küçükler şahıs şirketi açabiliyor mu bilen vardır onların cevaplaması daha doğru olur sanki.

Geri
Yukarı