ByNoGame CS:GO skin satma

melikcan55

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600X
RX 6600XT
MSI B450M PRO
ByNoGame'de CS2 için skin satımı yaptıktan sonra ben skini alıcıya gönderdikten sonra onayladığımda eğer alıcı bunu onaylamazsa ne oluyor?
Yaklaşık 6500TL değerindeki bir skinimi satacağım dolandırılmak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Eğer ben skini gönderdikten sonra alıcı siteden satın aldığını onaylamazsa ne oluyor?

ByNoGame'de CS2 için skin satımı yaptıktan sonra ben skini alıcıya gönderdikten sonra onayladığımda eğer alıcı bunu onaylamazsa ne oluyor?
Yaklaşık 6500TL değerindeki bir skinimi satacağım dolandırılmak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Eğer ben skini gönderdikten sonra alıcı siteden satın aldığını onaylamazsa ne oluyor?

Teslim ederken video kaydı alırsan bir problem olmaz.

Karşı taraf takası onayladığı ana kadar video kaydı alman en güvenli yolu olacaktır.

ByNoGame iki kişi arasındaki takasa aracı oluyor. Karşı taraftan ücret alınarak bekletiliyor, siz takas teklifini onayladığınız ve skin alıcının envanterine ulaştığında ByNoGame size ödemeyi iletir ve kendi komisyonunu alır. Dolandırılma ihtimalin olmaz açıkçası.

Karşı taraf onaylamazsa bile teslimatlar bölümüne steam takasının gerçekleştiğine dair fotoğrafı yüklersen paranı her türlü alırsın. Bahsettiğim fotoğraf takas ekranında karşı tarafın onayladığına dair olan fotoğraf fakat bunu çekerken mouse karşı tarafın profili üstünde olsun ki seviyesi de gözüksün. Bu fotoğrafı yükledikten sonra sağ alttan canlı desteğe ulaşıyorsun ve onlar paranı direkt hesabına aktarıyorlar.

Not: Teslimatlar ekranında karşı tarafın trade url'si de gözükür. Kendi elinle girmeye çalışma, direkt oradaki linke tıkla.

Geri
Yukarı