ByNoGame gibi sitelerdeki oyunlar güvenli mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Özgür Gurucan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, FIFA 20, BF1 ya da V oyununu satın alacağım. Özellikle Battlefield 1 veya V hangisi SV dolu bilmiyorum oynayan varsa destek olursa sevinirim.

Online oynamak istiyorum. Araştırmalarımda Key satan siteler gördüm pek güvenemedim. Malum Origin'de Euro üzerinden satılıyor ve inanılmaz pahalı.

Nereden güvenli bir şekilde orijinal olarak satın almamı tavsiye edersiniz?

Ben Türk Telekom kullanmıyorum ama Play Store'dan alabilir miyim?

ByNoGame gibi siteleri birkaç kere kullanmıştım. Bir sıkıntısını görmedim.

Ayrıca ilgini çekerse Basic Origin Access'e bak derim. EA'ın bir çok oyununa ek paketsiz 4€/ay veya 25€/yıl gibi fiyatlarla erişebilirsin. Aynı zamanda istediğin Battlefield 1 ve V oyunlarını içeriyor. Şahsen hiç kullanmadım ama mantıklı duruyor. Bu üyeliğe dahil olan diğer oyunları Origin adresinden görebilirsin. Aylık abonelik olarak EA'ın üst seviye bazı oyunlarına sadece Premier Origin Access ile erişebildiğini unutma. Ama ben sadece belli başlı bir veya iki oyunu uzun süre oynamayı planlıyorum dersen o zaman bu aylık abonelik işine hiç girişmemeni öneririm.

Premier Origin Access'de daha fazla oyuna ek paketleriyle erişebiliyorsun lakin fiyat itibariyle ve şu anki kurlarla pek mantıklı bir seçim değil diye düşünüyorum. Premiere dahil olan oyunları Origin adresinden görebilirsin. Bu paketin fiyat seçenekleri 15€/ay veya 100€/yıl

Son düzenleme:
Durmaplay - Bynogame - Oyunfor. Bu üç site de güvenilir sitelerdir.

Hepsinden alışveriş yaptım çeşitli kategorilerde ve hiçbirinde sorun yaşamadım.

Çoğunlukla ise Durmaplay'i tercih ederim bu üçlü arasında. Ama daha iyi daha kötü kıyaslamasından ötürü değil. Arayüzü, kullanım rahatlığı bana daha çok hitap ettiği için. Bir de gördüğüm kadarıyla ürün çeşidi çok fazla ve destek birimi çok iyi çalışıyor.

DurmaPlay - Bynogame - Oyunfor. Bu üç site de güvenilir sitelerdir.

Hepsinden alışveriş yaptım çeşitli kategorilerde ve hiçbirinde sorun yaşamadım.

Çoğunlukla ise DurmaPlay'i tercih ederim bu üçlü arasında. Ama daha iyi daha kötü kıyaslamasından ötürü değil. Arayüzü, kullanım rahatlığı bana daha çok hitap ettiği için. Bir de gördüğüm kadarıyla ürün çeşidi çok fazla ve destek birimi çok iyi çalışıyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı oldugunuz için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı