ByNoGame gibi sitelerdeki oyunlar güvenli mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Özgür Gurucan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, FIFA 20, BF1 ya da V oyununu satın alacağım. Özellikle Battlefield 1 veya V hangisi SV dolu bilmiyorum oynayan varsa destek olursa sevinirim.

Online oynamak istiyorum. Araştırmalarımda Key satan siteler gördüm pek güvenemedim. Malum Origin'de Euro üzerinden satılıyor ve inanılmaz pahalı.

Nereden güvenli bir şekilde orijinal olarak satın almamı tavsiye edersiniz?

Ben Türk Telekom kullanmıyorum ama Play Store'dan alabilir miyim?

1200 TRY'ye bıçak aldım hızlı teslimatlıydı üstelik yaklaşık 35~ dakika da trade offer geldi.1200 yazma sebebim görgüsüzlük değil o miktara her siteye güvenemezsin diye söylüyorum.

Hocam ByNogame kesinlikle güvenilir, çok defa alışveriş yaptım içiniz rahat olsun.

Teşekkürler arkadaşlar lakin ByNoGame'de Battlefield 1 yokmuş. Nereden satın alabilirim?
Daha demin BF 1 den çıktım. 64 kişilik sunucular gayet tatminkar. Operasyonlar hep dolu oluyor genelde.

Tercihimi 1.Dünya savaşını sevdiğimden Battlefield 1'den yana kullanacağım ama nereden satın aldınız? Origins'de gerçekten kur üzerinden satıldığı için pahalı.

O oyunun destek servisli ve sıkıntısız şekilde daha ucuzunu bulamazsın zaten.
Daha ucuza hesap şeklinde plati.ru'da satılıyor ama geri alınmama garantisi yok, kesinlikle önermiyorum.Kendi hesabına aktive eden key şeklinde al ki sıkıntı olmasın.

Teşekkürler arkadaşlar lakin ByNoGame'de Battlefield 1 yokmuş. Nereden satın alabilirim?

Tercihimi 1.Dünya savaşını sevdiğimden Battlefield 1'den yana kullanacağım ama nereden satın aldınız? Origins'de gerçekten kur üzerinden satıldığı için pahalı.
Cdkeys'ten almıştım ama daha betadayken. Bayağı ucuzdu ve Türk Lirası bu kadar değer kaybetmemişti, dolar pahalılanmamıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı