ByNoGame'den mobil ödeme ile cüzdana para yüklenebilir mi?

Sadece Yorumcu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
12th Gen Intel Core i5-12500h
NVIDIA GeForce RTX 3050 Tİ / Intel Iris Xe Graphics
24 GB / SODIMM, CRUCİAL 3000/6000 MHz Ram
Samsung 512 NVM M.2 SSD
Kingston KC3000 1 TB NMV M.2 SSD
Meslek
Müzisyen
Bu mümkün müdür?
Elimde herhangi bir kart yok, cep telefonumda ki parayı ByNoGame'in cüzdanına yatırmak istiyorum.
Steam cüzdan kodu alacağım. Eğer mümkünse nasıl yapılacağını anlatır mısınız?

ByNoGame mobil ödemeyi kaldırdı.
Ben de az önce farkettim. Benim Cüzdan kodu almam gerek önerebileceğiniz bir site var mı? mobil ödeme'i kullanabileceğim bir site.

Kaldırmış baktım lüzumsuz kesiyorlardı Paycell kart da kampanyaları takip edersen güzel türkcelliysen açması çok kolay telefondaki bakiyeni karta aktarıp alışveriş yapabiliyorsun Turkcell'i değilsen ByNoGame param kartda fena değil aidat ücreti almıyor ininal gibi.

Kaldırmış baktım lüzumsuz kesiyorlardı Paycell kart da kampanyaları takip edersen güzel türkcelliysen açması çok kolay telefondaki bakiyeni karta aktarıp alışveriş yapabiliyorsun Turkcell'i değilsen ByNoGame param kartda fena değil aidat ücreti almıyor ininal gibi.
Turkcell'i değilim, Şu an herhangi bir kartım da bulunmuyor yanımda.
Kabasakal'da vardı sanırım.
Güvenilir mi hocam?

Vatan Game var onda da mobil ödeme ama yüzde 60 komisyon almaya değmez epin öyle.
Vatan Game gerçekten komisyonu çok fazla, Başka bir site yok mu hocam? Almak istediğim dlc yarın indirimden çıkıcak, Kartım yok yanımda haliyle Cep telefonunda ki parayı kullanmam lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı