ByNoGame'den skin alıp Steam'den satmak

Muratcan0772

Centipat
Daha fazla  
CS:GO oynuyorum ve skin alım satımı ile para kazanmak istiyorum. Ve internette biraz araştırma yapınca ByNoGame'de skinlerin daha ucuz olduğunu gördüm. Skinleri ByNoGame'den alıp Steam'den satarak ve bu işlemi tekrarlayarak yapsam para kazanabilir miyim? Kazanabilirsem hangi skinler daha karlı olur? Öneri verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynuyorum ve skin alım satımı ile para kazanmak istiyorum. Ve internette biraz araştırma yapınca ByNoGame'de skinlerin daha ucuz olduğunu gördüm. Skinleri ByNoGame'den alıp Steam'den satarak ve bu işlemi tekrarlayarak yapsam para kazanabilir miyim? Kazanabilirsem hangi skinler daha karlı olur? Öneri verir misiniz?

Steam para kesiyor.

Steam'de kazanırsın. Gerçek hayata etkisi olmaz.

Öncelikle kara geçebilmek için banka hesabınızdan çıkan paranın size daha fazladan geri gelmesi lazım. Eğer siz ByNoGame'den alıp Steam'e satarsanız kar etmiş olmuyorsunuz. Size 110 TL Steam bakiyesi lazımsa onu ByNoGame'den 100 tl'ye alıp geri satarak 110 TL yapabilirsiniz ama.

Teşekkürler peki para kazanmak için Prime almak yerine FACEIT almak ne kadar mantıklı olur.

Dostum sen bu kafayla pek bir yere varamazsın ama istersen alabilirsin. Görevleri var onları yapınca iyi de para veriyor da bu kafayla başlayan birinin bitirebileceği görevler değil. Bayağı iyi oynuyor olman lazım.

Geri
Yukarı