ByNoGame'den CS skini alıp pazarda satmak için kısıtlama var mı?

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Birkaç gün önce ByNoGame sitesinde tesadüfen girdim ve CS skinlerine baktım.
Steam'de pazardan karşılaştırınca ortalam 25 ile 50 TL arasında ByNoGame de daha ucuz.

Ben ByNoGame üzeriden skin alsam bir 1 haftalık takas bandından sonra örneğin 100 TL'ye aldığım itemi 120 TL satsam bir sorun olur mu ya da herhangi bir kısıtlama var mı?

Az da olsa 15 20 TL böyle kâr ederek CS skini almak istiyorum.

Evet sadece satarken kesiyor hatta bazen kampanya yapabiliyor bu tarz siteler satın alımda güzel kuponlar yakalayabilirsiniz. Her eşyanın Float değerine dikkat edin bu değer silahın aşınma durumunu gösterir. 0.0'a ne kadar yaklaşırsa aşınma o kadar az olur. Maximum aşınma durumu ise 1.0'dır.
Şuan sitedeyim özellikle indirim oranları takip ediyorum. Çoğunlukla da görevde kullanılmış veya az aşınmışlara bakıyorum. Kupon işini anlamadım. Nasıl kupon kazanabilirim?

ByNoGame'i kullanmanızı önermem, insanımız cin göz olduğu için çok pahalıya satıyorlar. GamerPay gibi yerlerde çok daha ucuzunu bulursun. Aldığın skini Steam pazarda satacaksan banın bitmesine gerek yok.

ByNoGame'i kullanmanızı önermem, insanımız cin göz olduğu için çok pahalıya satıyorlar. GamerPay gibi yerlerde çok daha ucuzunu bulursun. Aldığın skini Steam pazarda satacaksan banın bitmesine gerek yok.

Tabii ki araştırmak gerek diğer siteleri de ben tamamen düşen kasalardan envanter dizdiğim için pek bilgim yok o konuda.

Bütçen benim standartlarımda gayet iyi :D
A1-S Decimator ve AK Phantom Distruptor öneririm biraz da para artacaktır onu hesaplayıp yazarsan yine öneri yaparım pistol veya SMG bakarız keza seviyorsan AWP Mortis alacak para da çıkar diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1752800

Bu benim envanterim bu tarz sadece aktif kullandığın silahlara skin almanı öneririm bütçeni boşa harcamamak için mesela benim USP almam bir hataydı onun bütçesini başka kostüme ekleyebilirdim tek pişmanlığım o envanterde :D
Toplamda 290 tl harcadım bu ss de ki 4 skine.
Ekran görüntüsü 2023-04-24 211119.png

Ak47 görevde kullanılmış,
Awp Fabrikadan yeni,
İkinci awp görevde kullanılmış ve
M4A4 az aşınmış.

Bu skinleri kullanmak için değil de özellikle cs2 ile renk paleti ve skinlerin güzel göründüğünü okumuş ve duymuştum. Kar oranı iyi diye bunları seçtim. Hem de çoğunlukla kullandığım silahlar. Nasıl bir tercih olmuş ?

Şuan sitedeyim özellikle indirim oranları takip ediyorum. Çoğunlukla da görevde kullanılmış veya az aşınmışlara bakıyorum. Kupon işini anlamadım. Nasıl kupon kazanabilirim?
Kupon olayı aslında şöyle:
Yılbaşı gibi özel günlerde %10-%20 arası indirim veya tek seferlik harcamada 25TL'de bizden gibi kuponlar oluyor.

Toplamda 290 TL harcadım bu SS de ki 4 skine.
Eki Görüntüle 1753390

AK-47 görevde kullanılmış,
AWP Fabrikadan yeni,
İkinci AWP görevde kullanılmış ve
M4A4 az aşınmış.

Bu skinleri kullanmak için değil de özellikle CS2 ile renk paleti ve skinlerin güzel göründüğünü okumuş ve duymuştum. Kar oranı iyi diye bunları seçtim. Hem de çoğunlukla kullandığım silahlar. Nasıl bir tercih olmuş?

Hocam başta yatırımlık deseydin sana önerim sadece 1 tane AK-47 imparatoriçe al demek olurdu hepsinden çok katlayacağı aşikar.
Ak hariç pek kar getireceklerini sanmam bu skinlerin ama hayırlı olsun en kötü kendi paralarını çıkartırlar bidahakiler için tecrübe olur.

Hocam başta yatırımlık deseydin sana önerim sadece 1 tane AK-47 imparatoriçe al demek olurdu hepsinden çok katlayacağı aşikar.
Ak hariç pek kar getireceklerini sanmam bu skinlerin ama hayırlı olsun en kötü kendi paralarını çıkartırlar bidahakiler için tecrübe olur.
Aslında ilk yazımda kar etmek için CS skini al sat yapacağımı belirtmiştim ama :)
Yine de en kötü kendi parasını çıkarsın bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı