ByNoGame'den CS skini alıp pazarda satmak için kısıtlama var mı?

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Birkaç gün önce ByNoGame sitesinde tesadüfen girdim ve CS skinlerine baktım.
Steam'de pazardan karşılaştırınca ortalam 25 ile 50 TL arasında ByNoGame de daha ucuz.

Ben ByNoGame üzeriden skin alsam bir 1 haftalık takas bandından sonra örneğin 100 TL'ye aldığım itemi 120 TL satsam bir sorun olur mu ya da herhangi bir kısıtlama var mı?

Az da olsa 15 20 TL böyle kâr ederek CS skini almak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar.
Birkaç gün önce ByNoGame sitesinde tesadüfen girdim ve CS skinlerine baktım.
Steam'de pazardan karşılaştırınca ortalam 25 ile 50 TL arasında ByNoGame de daha ucuz.

Ben ByNoGame üzeriden skin alsam bir 1 haftalık takas bandından sonra örneğin 100 TL'ye aldığım itemi 120 TL satsam bir sorun olur mu ya da herhangi bir kısıtlama var mı?

Az da olsa 15 20 TL böyle kâr ederek CS skini almak istiyorum.

Tabii ki yapabilirsin fakat sana tavsiyem Steam'de çok fazla birikmiş paran yoksa sıfırdan yatıracaksan biriktir istediğin skini direkt ByNoGame üzerinden al.
Çünkü Steam pazarda hep %15 komisyon kesiyor ve kar etmek bir hayli zorlaşıyor al-sat ile.

Tabii ki yapabilirsin fakat sana tavsiyem Steam'de çok fazla birikmiş paran yoksa sıfırdan yatıracaksan biriktir istediğin skini direkt ByNoGame üzerinden al.
Çünkü Steam pazarda hep %15 komisyon kesiyor ve kar etmek bir hayli zorlaşıyor al-sat ile.
500 tl bütçem var. Önerin nedir ?
Aklımda 250 den 2 skin almak vardır ancak 50 60 tl den 10 tane skin alsam da diyorum.
Ancak skinleri aldıktan sonra hemen satmayacağım. Yaz indirimlerine kadar beklerim ve cs2 nin çıkışı ile değerleneceğini düşünüyorum.

500 TL bütçem var. Önerin nedir?
Aklımda 250'den 2 skin almak vardır ancak 50 60 TL'den 10 tane skin alsam da diyorum.
Ancak skinleri aldıktan sonra hemen satmayacağım. Yaz indirimlerine kadar beklerim ve CS2'nin çıkışı ile değerleneceğini düşünüyorum.

Bütçen benim standartlarımda gayet iyi :D
A1-S Decimator ve AK Phantom Distruptor öneririm biraz da para artacaktır onu hesaplayıp yazarsan yine öneri yaparım pistol veya SMG bakarız keza seviyorsan AWP Mortis alacak para da çıkar diye düşünüyorum.

1682331776949.png

Bu benim envanterim bu tarz sadece aktif kullandığın silahlara skin almanı öneririm bütçeni boşa harcamamak için mesela benim USP almam bir hataydı onun bütçesini başka kostüme ekleyebilirdim tek pişmanlığım o envanterde :D

Bütçen benim standartlarımda gayet iyi :D
A1-S Decimator ve AK Phantom Distruptor öneririm biraz da para artacaktır onu hesaplayıp yazarsan yine öneri yaparım pistol veya SMG bakarız keza seviyorsan AWP Mortis alacak para da çıkar diye düşünüyorum.
Teşekkür ediyorum hocam.
Aklıma bir soru da takıldı :D aslında yıllardır cs oynuyorum ama bilmediğimi şimdi anladım.

Bu aldığımız herhangi bir silah skinin de görevde kullanılmış veya aşınmış gibi ibareler var. Örneğin ben görevde kullanılmış bir ak47 skini aldım. Ben bunu oyun içinde kullandığımda bu görevden kullanılmış yerine eskimiş vs. gibi bir duruma dönüşür mü ? Yoksa ne kadar kullanırsam kullanayım hem görevde kullanılmış mı yazar ?

Teşekkür ediyorum hocam.
Aklıma bir soru da takıldı :D aslında yıllardır CS oynuyorum ama bilmediğimi şimdi anladım.

Bu aldığımız herhangi bir silah skinin de görevde kullanılmış veya aşınmış gibi ibareler var. Örneğin ben görevde kullanılmış bir AK-47 skini aldım. Ben bunu oyun içinde kullandığımda bu görevden kullanılmış yerine eskimiş vs. gibi bir duruma dönüşür mü? Yoksa ne kadar kullanırsam kullanayım hem görevde kullanılmış mı yazar?

Şimdi hocam skinler kullandıkça eskimez ve görevde kullanılmış en F/P kalitedir duruma göre az aşınmış tercih edilir benim sadece Glock ve 5-7 az aşınmış.
Neye göre derseniz pazarda kostümü seçtiniz diyelim mutlaka oyunda incele tuşuna basın yandaki küçük oktan. Baktınız çok soyulmuş sarmadı 1 alttakine bakın ilk sayfanın tamamını inceleyin almadan. 3-5 kuruş için kötüsünü almayın :D
Baktınız hepsi çok soyuk geldi görevde kullanılmışların işte o zaman o skinin az aşınmışına bakılır.

Bynogame'den satarkende komisyon kesiyor dikkat etmeni öneririm,ayrıca ben kullanırken steamde 50 TL olan skin bynogamede daha ucuza koyuyorsun ve komisyon kesince hemen al satın bir manası yok tabi şu an skinler pahalanıyor ne kadar kar edebilirsin iyice bir incelemeni öneririm.

Bynogame'den satarkende komisyon kesiyor dikkat etmeni öneririm,ayrıca ben kullanırken steamde 50 TL olan skin bynogamede daha ucuza koyuyorsun ve komisyon kesince hemen al satın bir manası yok tabi şu an skinler pahalanıyor ne kadar kar edebilirsin iyice bir incelemeni öneririm.
Ben satın alacağım. Satın alırken komisyon kesmediğini biliyorum ama..

Ben satın alacağım. Satın alırken komisyon kesmediğini biliyorum ama..
Evet sadece satarken kesiyor hatta bazen kampanya yapabiliyor bu tarz siteler satın alımda güzel kuponlar yakalayabilirsiniz. Her eşyanın Float değerine dikkat edin bu değer silahın aşınma durumunu gösterir. 0.0'a ne kadar yaklaşırsa aşınma o kadar az olur. Maximum aşınma durumu ise 1.0'dır.

Geri
Yukarı