C# Başlangıç için kitap tavsiyesi

Kitaplar güzel fikir fakat internette bilgi çok fazla var. Video desen video, makale desen makale aradığın her şey var. Önemli nokta olan anahtar kelimeleri yaz ve sonuç karşında. Kitapları bir üst seviyede tercih etmeni tavsiye ederim.

Kitaplar güzel fikir fakat internette bilgi çok fazla var. Video desen video, makale desen makale aradığın her şey var. Önemli nokta olan anahtar kelimeleri yaz ve sonuç karşında. Kitapları bir üst seviyede tercih etmeni tavsiye ederim.

İnternetin daha iyi bir kaynak olduğuna kesinlikle katılıyorum. Hatta internette o kadar çok kaynak var ki, bu kaynakları kullanmaya başladıktan sonra kitaba ihtiyaç olacağını düşünmüyorum. Her gün yeni bir teknoloji çıkıyor. Kitaplar buna ayak uyduramıyor. Ben şu zamana kadar aldığım kitaplardan öğrendiğim bilgilerin pek işe yarar olduğunu düşünmüyorum. Yıl 2017 kitaplarda hala Win Form falan anlatılıyor. Sonra insanlar bunları görüp C# gibi muhteşem bir dilden soğuyorlar.

Kısaca benim tavsiyem kitaplardan değilde internetten bilgi edinilmesi. C# özelinde konuşursak, .Net Core 2.0 duyuruldu geçtiğimiz haftalarda. Kesinlikle incelenmesi gereken bir şey olduğunu düşünüyorum.

.NET and C# | Get Started in 10 Minutes

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı