C/C++ için kurs önerisi

Udemy kurs olarak güzeldir.Kurs dışında "w3schools.com" ben bu siteden öğrendim çoğu programlama dilini size de tavsiye ederim.
Udemy üzerinden öneriniz var mı? Siteye bakacağım teşekkürler.
Kurs değil belki ama Sadi Evren Şeker'in youtube kanalında yeni başlayacaklar için güzel videoları var.
Kanala bakmıştım ancak videolar çok eski gibi. Şu anki zamana uyduğunu düşünmüyorum. Daha yakın zamanda çekilmiş videolara sahip kanal vb. bir yer biliyor musunuz? Teşekkürler.

Udemy üzerinde Türkçe olarak yeterli bir C++ kursu bulunmuyor. Sadi hocanın 2 tane kursu olması lazım orada fakat yine Google üzerinden o kursta öğretilen şeyleri kolayca öğrenebilirsin. Dediğim gibi C++ alanında Udemy üzerinde yeterli bir kurs yok.

Bu siteyi de arkadaşım önermişti.Anlaşılabilir ve öğretici bir site.
"www.coursera.org"
Pek fazla türkçe kaynak yok ancak ingilizceniz yeterli değilse tarayıcınızı otomatik çevirisini kullanabilirsiniz.Tabii pek doğru çevirmese de.

Ayrıca Türkiye'de çalışmayı düşünüyorsanız ve C++ dilini hobi olarak değil de kariyer olarak öğrenmeyi hedefliyorsanız Türkiye şartlarında işiniz biraz daha zor. Java, C#, JavaScript, PHP gibi diller ile Türkiye'de daha rahat iş bulunabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı