C# Console ile Unity'de oyun yapılabilir mi?

havucarr0t

Hectopat
Daha fazla  
Daha yeni C# öğrenmeye başladım, oyun yapmak istiyorum. Araştırdım ve bu eğitim serisini buldum, 4. bölümdeyim. O video serisinde ki bilgilerle ve bu eğitim serisinde ki bilgilerle Unity'de oyun yapabilir miyim? Başka kurs da önerebilirsiniz, teşekkürler.

Sadece oyun yapmak için C# öğreniyorsan o ders fazla teorik gelebilir ve seni gereksiz yere bıktırabilir. İstersen Udemy'den Unity kurslarına bak, orada ihtiyaç oldukça kullanılacak C# da öğretilerek gidiliyor. İngilizcen iyiyse GameDev.tv'nin Complete Unity 3D Developer kursunu al derim. Türkçe kaynaklar hakkında bilgim yok.

Sadece oyun yapmak için C# öğreniyorsan o ders fazla teorik gelebilir ve seni gereksiz yere bıktırabilir. İstersen Udemy'den Unity kurslarına bak, orada ihtiyaç oldukça kullanılacak C# da öğretilerek gidiliyor. İngilizcen iyiyse GameDev.tv'nin Complete Unity 3D Developer kursunu al derim. Türkçe kaynaklar hakkında bilgim yok.
Sadece oyun yapmak için C# 'ı öğrenmiyorum hem yazılım da ilk dilim biraz mantığını anlamak için hem de belki bi ara işe yarar.

Sadece oyun yapmak için C#'ı öğrenmiyorum hem yazılım da ilk dilim biraz mantığını anlamak için hem de belki bir ara işe yarar.

Yine de o kursu tavsiye etmiyorum.
https://www.udemy.com/course/unity-ile-sifirdan-profesyonellige-3d-2d-oyun-yapimi/
Türkçe kurs olarak bunu alıp takip edersen fazlasıyla yeterli gibi duruyor başlıklardan ve yorumlardan gördüğüm kadarıyla. İleride C# ve programlama yeteneklerini geliştirmek istediğinde tekrar dönebilirsin belki o kursa. Oyun yapmaya olan hevesin C# öğrenmekle uğraşmandan ötürü kırılabileceği için söylüyorum bunu.

Yine de o kursu tavsiye etmiyorum.
https://www.udemy.com/course/unity-ile-sifirdan-profesyonellige-3d-2d-oyun-yapimi/
Türkçe kurs olarak bunu alıp takip edersen fazlasıyla yeterli gibi duruyor başlıklardan ve yorumlardan gördüğüm kadarıyla. İleride C# ve programlama yeteneklerini geliştirmek istediğinde tekrar dönebilirsin belki o kursa. Oyun yapmaya olan hevesin C# öğrenmekle uğraşmandan ötürü kırılabileceği için söylüyorum bunu.
Benim şuanlık param yok ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı