Yazılım bilmeden oyun yapılabilir mi?

UnFrGvnG

Decipat
Yazılım ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum, amacım basit ve eğlenceli bir oyun yapabilmek, fazla bir bekletim yoktur. Unity en popüler oyun motoruymuş herhalde, 3D oyunumu Unity ile yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum, amacım basit ve eğlenceli bir oyun yapabilmek, fazla bir bekletim yoktur. Unity en popüler oyun motoruymuş herhalde, 3D oyunumu Unity ile yapabilir miyim?

Mantık ile aran iyiyse Visual scripting ile oyun yapabiliyorsun diye biliyorum. Scratch'ın ileri hali gibi düşün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Boyle boyle arastirma yapip oyununu parca parca olusturmayi dene :) Eminim cok fazla geliseceksin.

0 kod bilgisiyle zor tabii ki ancak Unreal Engine blue print ile de bir yere varılabilir diye düşünüyorum. Kısmen C++ kodluyorsun.

Geri
Yukarı