C# Deneyerek öğrenilir mi?

Benim kimseye zorum yok. Başkaları hiç araştırmadan şunu, bunu, onu yapabilir miyim diye ortalıkta dolaşıyor. Genelleme böyle olunca tepki gösterdim. Pardon, önyargılı davrandım. Kusura bakma ☹️
Dostum kısacasıda şöyle deyim ben araştırmayacağım bakmayacağım yok şu yok bu anlamında demedim ben yanlış anlattım galiba ikimizde yanlış anladık ikimizde , dediklerinde gerçekten doğru , javascript temelini öğrenip deneye deneye çözdüm ve C#'da bu mevcutmu diye sorum saolasınız yardımlarınız ve fikirleriniz benim aklımdaki soru işaretlerini azda olsa kapattı ben sadece genelleme olarak her alanda video izleyerek öğrenmeyi sevmiyorum sıkılıyorum sadece video izlerken ama gerekirse öğrenme amacında katlanırım sıkıntı yok fakat sormamın amacıda sizlerden bilgi almam, hayırlı bayramlar dostum.
Evet, hatta kilit pek cok seyi acip kodu " Peki soyle yapsam ne oluyor " diye kesfedersin. Ancak tum ogrenme sureci boyle yurumez. Bazi seyleri surekli yaparak, bazi seyleri dokuman okuyarak bazi seyleri de tesadufen farkedersin.

Video izleyerek programlama dili ogrenmek bence zaten sacma, cunku cogu insan papagan gibi adamin yazdigi seyi yazip ayni sonucu alinca ogrendigini saniyor.

Kitap ve videodan dil gibi surekli degisen seyler degil, daha statik ve degismeyen seyleri ogrenilmeli. ( Orn dizayn paternleri )
Teşekkür ederim dostum, tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim yanlış anlaşılmalar olsa bile hayırlı bayramlar dilerim.

Dostum kısacasıda şöyle deyim ben araştırmayacağım bakmayacağım yok şu yok bu anlamında demedim ben yanlış anlattım galiba ikimizde yanlış anladık ikimizde , dediklerinde gerçekten doğru , javascript temelini öğrenip deneye deneye çözdüm ve C#'da bu mevcutmu diye sorum saolasınız yardımlarınız ve fikirleriniz benim aklımdaki soru işaretlerini azda olsa kapattı ben sadece genelleme olarak her alanda video izleyerek öğrenmeyi sevmiyorum sıkılıyorum sadece video izlerken ama gerekirse öğrenme amacında katlanırım sıkıntı yok fakat sormamın amacıda sizlerden bilgi almam, hayırlı bayramlar dostum.

Teşekkür ederim dostum, tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim yanlış anlaşılmalar olsa bile hayırlı bayramlar dilerim.
Hocam mesela istihza adlı sitede Python hakkında makale şeklinde yazılar yazıyor. Böyle site bulursanız güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı