C Dili İçin Visual Studio mu, VS Code mu?

Sakin ol istediğin şey bir kitap ya da videodan gördüğünü yazıp derlemek ise arkadaşın önerdiği de olur dev C++ bu kısmı çok takma yükle birini geanyi yüklemesini bilmiyorum ben VS Code kadar karışık değildir umarım neyse önemli olan konuları öğrenmen o kadar.istediğin tüm programar olur
Hocam amacım kitaptan bakıp kodları bilgisayara yazmak değil. Böyle yapsam zaten bir şey öğrenemem. Kitaptan veya başka bir kaynaktan bilgi toplayı tekrar ederek kendimi geliştirmek.

DEV C++'ın günümüzdeki sorunlarını bilmediğiniz bariz. Çeşitli şekilde çözülebiliyor ama ölümlerden ölüm beğenmek desek yeridir.
Babamın Mali değil. Sövünce elime bir şey geçmiyor. Sosyal'de DEV C++ hakkında açılmış, çözümü çok saçma şekillerde çıkan konular görülebilir.

Evet. Chrome ile Mozilla gibi düşünün. İkisinden de Technopat'a girip mesaj yazabiliyorsunuz. Dediğim gibi daha rahat bir deneyim için code: Blocks da kullanabilirsiniz.

Yeni başlamış birinin dev C++ sorun yaşayacağını sanmıyorum zaten
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki videolar çok yararlı olacaktır diy bunu önerdim dev C++ sadece ilk başlarda kullanılır o kadar VS Code kadar rahat değil ilerdikten sonra ayrıca gereksiz yeri konuyu dev C++ tartışmasına çekmene gerek yok.

Deitel'in C kitabı. Gayet yaygındır. Dil öyle pek güncellenen bir şey olmadığı için dert edeceğiniz bir şey de olmaz. Bulduğunuz her kitap, basım tarihi ne olursa olsun işinize yarar.
C++'a geçecekseniz güncel bir şey bulmanız önemli. 10 yıllık bilgi ile kod yazdıran çok piyasada.
Bahsettiğiniz kitap bu sanırım. İçeriği nasıl bilmiyorum size güveniyorum. 947 sayfaymış :D

Hocam amacım kitaptan bakıp kodları bilgisayara yazmak değil. Böyle yapsam zaten bir şey öğrenemem. Kitaptan veya başka bir kaynaktan bilgi toplayı tekrar ederek kendimi geliştirmek.

Zaten kopyala yapıştır yap demedim kitapda gördüğün gibi çalıştırmaktan bahsettim yaazılım kitaplarında derlenmiş halledir de vardır hiç almadıysan bilmemen normal.
Bahsettiğiniz kitap bu sanırım. İçeriği nasıl bilmiyorum size güveniyorum. 947 sayfaymış :D

Bu kitap bende var içinde çok iyi bilgiler var kalın olamsının nedeni yarısı C++ içeriyor kitabın.

Yeni başlamış kişi DevC++ ile sorun yaşamıyor. DevC++ kendi kendine sorun yaşıyor. Bozuk program diyorum, neyini anlamıyorsunuz acaba?

Neyse, ben diyeceğimi dedim. Konuya başka bir şey yazmayacağım. Düzgün bir derleyici ile Notepad kullanarak bile (Hayır, Notepad++ değil, Notepad++ farklı.) programlama yapılabilir.

Evet o yüzden almışken güzel ve yararlı bir kitap almak istiyorum.

Üstteki deitelin kitabı çok yararlı olur ama bence alıyorsan ingilizcesini al Türkçe yazılım öğrenmek çok daha zor olur isimler mantıklar karışır hem elinde yüzbinlerce kaynak olur.

Üstteki deitelin kitabı çok yararlı olur ama bence alıyorsan ingilizcesini al Türkçe yazılım öğrenmek çok daha zor olur isimler mantıklar karışır hem elinde yüzbinlerce kaynak olur.
Hocam kitabın çevirisi kötü mü? Orijinal kitabını bulamadım. Türkçe çeviri o kadar kötü değilse bugün sipariş vermeyi planlıyorum.

Hocam kitabın çevirisi kötü mü? Orijinal kitabını bulamadım. Türkçe çeviri o kadar kötü değilse bugün sipariş vermeyi planlıyorum.

Hocam çeviri kötü olmasından değil yazılım dili evrensel olan İngilizce ile kullanılır kitap olarka İngilizce alıp videoları Türkçe izleyebilirsin.

Hocam çeviri kötü olmasından değil yazılım dili evrensel olan İngilizce ile kullanılır kitap olarka İngilizce alıp videoları Türkçe izleyebilirsin.
Evet İngilizce öğrenmem gerektiğini biliyorum sadece İngilizce mi ayrı olarak geliştirmeyi planlıyorum. Kitabı aldıktan sonra İngilizce yetersizliğinden kitap boşa gitmesin.

Geri
Yukarı