C# dili nasıl öğrenilmeli?

FCKerem

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize selam, iyi sosyaller. Şöyle ki ben C# öğrenmeye başlayacaktım. Ama sonra aklıma bir şey geldi. C dili C, C++, C# diye 3 dile ayrılıyor sanırım hepsi ayrı. Şimdi ben yanlış anlamadıysam bu 3 dil birbiriyle bağlantılı. Ben önce C sonra C++ ardından da C# öğrensem olur mu? Yani oyunda level atlamak gibi?

@MisakiTaro neyi komik buldun acaba benimle de paylaşır mısın?

Öncelikle hepinize selam, iyi sosyaller. Şöyle ki ben C# öğrenmeye başlayacaktım. Ama sonra aklıma bir şey geldi. C dili C, C++, C# diye 3 dile ayrılıyor sanırım hepsi ayrı. Şimdi ben yanlış anlamadıysam bu 3 dil birbiriyle bağlantılı. Ben önce C sonra C++ ardından da C# öğrensem olur mu? Yani oyunda level atlamak gibi?

@MisakiTaro neyi komik buldun acaba benimle de paylaşır mısın?

Ne için kullancaksınız.

İleride yazılımcı olmak istiyorum. Babası yazılımcı olan bir arkadaşımda bana C dilini tavsiye etti.

Yazılımcı olacaksınız da ne yapacaksınız yazılımcı olup.
Örnek web sitesi yapmak veya oyun geliştirmek gibi.

Yazılımcı olacaksınız da ne yapacaksınız yazılımcı olup.
Örnek web sitesi yapmak veya oyun geliştirmek gibi.
O kadarını düşünemiyorum. Oyun sektörüne ilgim var ama o tarafa girişmeyi düşünmüyorum.

O kadarını düşünemiyorum. Oyun sektörüne ilgim var ama o tarafa girişmeyi düşünmüyorum.
Siz ne önerirsiniz?

Süt ile sütyen de bağlantılı biliyorsun. Bey ile beyaz da bağlantılı. C# da öyle bağlantılı.

Babasından tavsiye al alacaksan. O adam muhtemelen kendisi mühendis ve kendine mühendis diyor.

Programcı olunur ama halka öyle olunur. Gerçekte Web geliştiricisi, mobil geliştirici vb. olunur. Önce ne yapacağınızı seçin.

Siz ne önerirsiniz?

O zaman size yardımcı olmam mümün değil ilk önce ilerleyeceğiniz sektörü seçip ona göre bir kodlama dili öğrenmeniz gerekiyor.

Süt ile sütyen de bağlantılı biliyorsun. Bey ile beyaz da bağlantılı. C# da öyle bağlantılı.

Babasından tavsiye al alacaksan. O adam muhtemelen kendisi mühendis ve kendine mühendis diyor.

Programcı olunur ama halka öyle olunur. Gerçekte Web geliştiricisi, mobil geliştirici vb. olunur. Önce ne yapacağınızı seçin.
Yani bağlantısız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı