C# Eğitim Dersleri için Yorumlarınızı Bekliyorum

zafer baysan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkdaşlar. Bilgisayar programcılığı okuyorum ve c# eğitim seti çekmeye karar verdim çünkü Youtube'da veya her hangi bir yerde c# detaylı bir şekilde anllatan videolu dersler yok. Ben herkesin programlamayı öğrenmesini istediğim için ilk öncelikle c# setine başladım. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Ders anlatırken eğitmenin daha çok ne yapmasını istersiniz ?

Programlama-DilleriDersleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle benim yaşım 15 olmasına rağmen programcılık dersi görüyorum gayet zor ancak keyifli. C# program temelinin en başıdır ciddi manada beynini kullanmalısın ve biraz da yatkın olman gerekli. Herşey console.writeline la bitmiyor ki :)

Valla kardeş aynı kişi misiniz bilmiyorum ama C# ile ilgili 100 video çekecek, 60-70 tanesini çekmiş, biri vardı Facebooktaki Yazılımcılar grubunda, gayet iyi deniyordu.

Valla kardeş aynı kişi misiniz bilmiyorum ama C# ile ilgili 100 video çekecek, 60-70 tanesini çekmiş, biri vardı Facebooktaki Yazılımcılar grubunda, gayet iyi deniyordu.
Hayır kardeşim o ben değilim ben yebi başladım C# bulunan kullanılması gereken tüm sınıflarla ilgili geniş çaplı bir eğitim hazırlamayı düşünüyorum ASP.Net ide bu setten sonra anlatıcam kısmet olursa

Öncelikle hayırlı olsun. Başarılar dilerim. İsmi güzel bir blog aç. İsim önemli akılda kalır kolay bir isim olsun.
Sağol teşekkür ederim önerinizi dikkate alıcam

Güncel olmaya çalış. Seni takip edenler için günlük video yüklemeye çalış bence. 5-10 video alan ve sürekli güncel olmayan çok blog var. Onların arasından sıyrılman için güncel olman gerekiyor bence.

Öncelikle benim yaşım 15 olmasına rağmen programcılık dersi görüyorum gayet zor ancak keyifli. C# program temelinin en başıdır ciddi manada beynini kullanmalısın ve biraz da yatkın olman gerekli. Herşey console.writeline la bitmiyor ki :)
Console.WriteLine(); la bitmediğini biliyorum bu hala setin başı ve ne tür örnek uygulama dersleri çekeceğimi görmek için kanalıma abone ol bence ;);)

Güncel olmaya çalış. Seni takip edenler için günlük video yüklemeye çalış bence. 5-10 video alan ve sürekli güncel olmayan çok blog var. Onların arasından sıyrılman için güncel olman gerekiyor bence.
Haklısınız bende aynen öyle düşünüyordum güncel olmaya çalışıcam yorumunuz için teşekkürler.

Wpf dersleri çekersen daha iyi olur. Wf ve console dersleri çok var ve facebook grupları çok. İzlenmez videoların ama wpf dersleri yok denecek kadar az Wpf dersleri olursa 1000 2000 civarı izlenmen olur.

O Murat yücedağ şuanda 67. videoda galiba devexpress ve wf kullanımındalar, ayrıca skype görüşmeleri yapılıyor, youtube'a yükleniyor.

Asp.net dersleri olabilir ama hiç wf ve console'a bakma çok iyi videolar var. 8 Bin civarı çoğu grup.

Wpf dersleri çekersen daha iyi olur. Wf ve console dersleri çok var ve facebook grupları çok. İzlenmez videoların ama wpf dersleri yok denecek kadar az Wpf dersleri olursa 1000 2000 civarı izlenmen olur.

O Murat yücedağ şuanda 67. videoda galiba devexpress ve wf kullanımındalar, ayrıca skype görüşmeleri yapılıyor, youtube'a yükleniyor.

Asp.net dersleri olabilir ama hiç wf ve console'a bakma çok iyi videolar var. 8 Bin civarı çoğu grup.
Eyvallah kardeşim düşünceni dikkate alıcam teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı