C# Hakkında sorularım

Bence sadece oraya bağlı kalmayın. Mesela burda hoca 2 boyutlu dizileri anlatmaya çalışmış. Googleye c# 2d array yazarak milyon sonuca ulasabilirsin.
Bu arada kendini çok gelistirirsen freelancer olarak çalışabilirsin.
Benim 4 proje yapmışlığım var. Sende yapabilirsin.

1 Milyon Istihdam'dan bilginiz var mı? Oradan alıyorum dersi iş bulabilme şansım var mı?
Ben BTK Akademiden Java ile Programlamaya Giriş eğitimi ve İleri Seviye Java eğitimini bitirip sınavlarından da başarılı oldum. BTK'dan aradılar fakat ben şu aralar çalışmayı düşünmediğim için kabul etmedim. İş görüşmesi yapmak istediler. Sınavlardan başarılı olursan senide ararlar. Galiba BTK Akademiden C# dersi alıyorsun. Bu dama tahtası örneğini bende yapmıştım.

Ben BTK Akademiden Java ile Programlamaya Giriş eğitimi ve İleri Seviye Java eğitimini bitirip sınavlarından da başarılı oldum. BTK'dan aradılar fakat ben şu aralar çalışmayı düşünmediğim için kabul etmedim. İş görüşmesi yapmak istediler. Sınavlardan başarılı olursan senide ararlar. Galiba BTK Akademiden C# dersi alıyorsun. Bu dama tahtası örneğini bende yapmıştım.
Evet doğru, siz ne kadar sürede bitirdiniz ve nasıl bir iş teklifi ettiler hangi pozisyonda ? Discord adresinizi verebilirseniz daha rahat konuşabiliriz.

Zaten cevaplanmış ama özet olarak neden olduğunu yazıyım.
  1. Neden (()) şeklinde?: Çünkü: %(mod) operatörü toplamaya göre daha öncelikli. Önce toplayıp sonra modunu almak için toplama işlemini parantez içerisinde alarak önceliğini artırıyoruz. i + j % 2 ile (i + j) % 2 aynı sonucu vermez.
  2. top += 50 ve left = 0 ifadeleri aslında süslü parantez içerisideler ama 1. for'un içerisinde. Amaç: en sağa ulaşıldığında en başa(sola) dönmek ve 50 pixel kadar da aşağı ötelemek. 0, 0 konumu top-left'i belirtir.

Evet doğru, siz ne kadar sürede bitirdiniz ve nasıl bir iş teklifi ettiler hangi pozisyonda ? Discord adresinizi verebilirseniz daha rahat konuşabiliriz.
Ben zaten Java'yı iyi bildiğim için çok kısa bir sürede bitirdim. 10 gün falan sürdü. Birde ben dersleri izlerken 2 kat hızlandırıp izliyorum. Böylece daha hızlı bitiyor. Pozisyonu falan konuşmadık. Ben direk reddettim. Şu an için çalışmak istemediğimi söyledim. Peki deyip kapattı. Beni arayan bir kadındı.

Geri
Yukarı