C# nasıl öğrenilir?

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
C# öğrenmek istiyorum donanımsal özelliklerim R3 3100, RTX 3060 Ti 3 fanlı bolca zamanım var en güzel neresi anlatır? Ücretli ücretsiz önerilerde bulunabilirsiniz iyi akşamlar <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Udemyde bu çok iyi anlatıyor dediğiniz mevcutmu ? ne zaman dan kalma eğitimleri almayım ?
Açıkçası hiç Udemy kullanamadım o yüzden bilgim yok ama yorumlardan eğitimin kalitesini öğrenebilirsiniz. Ayrıca para iadesi de var. Bir yazılım dilinin değişeceğini sanmıyorum o yüzden tarih bence pek sıkıntı olmaz ama güncel olanları almaya çalış. Ayrıca çok büyük indirim var çoğu kurs 70 TL.

Udemyde bu çok iyi anlatıyor dediğiniz mevcutmu ? ne zaman dan kalma eğitimleri almayım ?
Eğer oyun motoru olan Unity için istiyorsan ve İngilizcen iyiyse Unity'nin öğrencilere ücretsiz olan dersleri var.

1674677738435.png

1 ci Full C# gibi 2 cisinden telefon operatör OOP gibi terimler var 3.cüde Python Java C# gibi birçok dil var karasız kaldım nediyorsunuzu?

Hocam Enes Bayram'ın video serilerine bakabilirsiniz. Hangi eğitim serisiydi hatırlamıyorum ama zamanında oradan öğrenmiştim gayet iyi ve kısa net bir şekilde anlatıyordu. Udemy'den de bakabilirsin ama Udemy'den bakacaksan paralı kurs almanı öneririm ücretsiz kurslarda pek iş yok.

Hocam Enes Bayram'ın video serilerine bakabilirsiniz. Hangi eğitim serisiydi hatırlamıyorum ama zamanında oradan öğrenmiştim gayet iyi ve kısa net bir şekilde anlatıyordu. Udemy'den de bakabilirsin ama Udemy'den bakacaksan paralı kurs almanı öneririm ücretsiz kurslarda pek iş yok.

Daha önceden C# girişimlerim oldu işte değer verme gibi işleri anlıyorum ortaya bir şey koymaya gelince yapamıyorum bunu nasıl hallederiz? Aklıma fikir gelmediği için değil ne ne işe yarar biriliyorum fakat aralarında bir bağlantı kuramıyorum siz nasıl çözdünüz ilk seferlerinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı