C# öğrenmeye nereden başlanır?

Peki Python'da bir framework öğreniyorum. Welcome to Flask — Flask 1.0.2 documentation sıralaması benim için daha mı yararlı?
Ek olarak bir teşekkür etmek isterim, her konuda yardımcı olduğunuz için :)
Kursa daha başlamamıştım, iade ediyorum :)

Rica ederim, kursu iptal etmene gerek yok bence; fazla bilgi goz cikarmaz : )
Ama su var, insan ogretmenini kopyalar; onun tarzini , yaklasimini da istemeden uygularsin karsindaki problemlere. Bu sebeple cok iyi secmek gerek kurslari. Daha once baska bir platformda web application development yaptiysan aslinda temel konsteptlere hakimsin demektir Flask icin. Yapmadiysan kursta bahsedilenler senin icin iyi bir baslangic olabilir. Ancak yine de resmi dokumantasyondan takip etmelisin kullanilan yontemleri, "best practice" olup olmadigini anlamak ve daha guncel bir yolu olup olmadigini gormek icin. Sonrasinda Django ogrenmek istersen de isine yarar. Ingilizcen varsa kursu da ingilizce al mumkunse, bir de oyle bir tavsiye verebilirim.

Hocam bende merak saldım bu işe de nasıl yapılacagını hiç bilmiyorum :D

Ben sırasıyla şunları öğrenmeni tavsiye ederim: HTML, CSS, JavaScript (İkisi karışmasın, Java ile JavaScript farklıdır.) veya C#'tan da başlayabilirsin.
Hocam bende merak saldım bu işe de nasıl yapılacagını hiç bilmiyorum :D
ben sırasıyla şunlardan başlamanı öneririrm html,css,javascript (java değil) veya c# dan başlamanı öneririrm önerdiklerim bunlar kurs olarakta udemy kullanabilirsin

Ben de youtube kanalımda (youtube.com/c/sonergonul) ücretiz olarak "Sıfırdan C# Eğitimi" vermiştim 6 dersten oluşan, her biri ortalama 2-3 saat, isteyenler göz atabilir.

Geri
Yukarı