C# "Oluşturma hataları var"

AIroe

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen RX 580 - 8 gb
MSI Z390 A PRO
İntel i7 9. Nesil
16 GB Ram
1.5 TB HDD
500 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Çıktıda bir hata olmamasına rağmen bu hatayı alıyorum. Sebebi nedir?

resim_2022-05-09_211548569.png

hata aşağıdaymış , kodda ekranda , yardımcı olursanız sevinirim

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-09_211917347.png
    resim_2022-05-09_211917347.png
    124 KB · Görüntüleme: 80
Debug'dan anlaşılacağı üzere label4_click Event'ini elle silmişsiniz gibi gözüküyor. Program.cs'den label4_click eventine dair kalıntıları silmeyi veyahut label4_click Event'ini geri getirmeyi deneyin.

Label4 adında bir nesnenin Event bağlantısı silinmiş sanırım.

Kodu attım hocam bir bakar mısınız?

Debug'dan anlaşılacağı üzere label4_click Event'ini elle silmişsiniz gibi gözüküyor. Program. CS'den label4_click eventine dair kalıntıları silmeyi veyahut label4_click Event'ini geri getirmeyi deneyin
dediğinizden pek bişey anlamadım hocam , c# yeni başladımda , anlayabileceğim bi dilde anlatırsanız sevinirim

Kodu attım hocam bir bakar mısınız?

dediğinizden pek bişey anlamadım hocam , c# yeni başladımda , anlayabileceğim bi dilde anlatırsanız sevinirim
Anlatmak istediği şey form kısmında label4'e tıkla properties sekmesi var sağ alt tarafta, orada "label4_click" isminde bir giriş var o kısmı silmezsen her derlemede o isme ait fonksiyonu arayacak kodda ama bulamayıp hata verecek. Ya o kısmı sileceksin yada koduna "label4_click" isminde bir fonksiyon ekleyeceksin.

Anlatmak istediği şey form kısmında label4'e tıkla properties sekmesi var sağ alt tarafta, orada "label4_click" isminde bir giriş var o kısmı silmezsen her derlemede o isme ait fonksiyonu arayacak kodda ama bulamayıp hata verecek. Ya o kısmı sileceksin yada koduna "label4_click" isminde bir fonksiyon ekleyeceksin.
properties kısmını bulamadım hocam

properties kısmını bulamadım hocam
O kırmızı çarpı hata gösteren yere çift tıklarsanız sizi Program.cs diye bir dosyaya o hatanın bulunduğu koda götürecektir. Orada label4_click kodu ile alakalı kısmı silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı