C# programlama dili için kurs önerisi

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Merhaba, bu aralar gerçekten şu an ilgimi çeken bir konu var. Unity ile oyun yapmak. Ailem bana maddi bütün destekte bulunuyor ve gerçekten güzel bir oyun yaptığım zaman Steam'den oyun yükleme parasını vereceklerini söylediler. Bu yüzden biraz daha motive oluyorum. Eğitim açısından kurslara yazdırabileceklerini söylediler ve şu an kurs arayacağız. Kurslardan C# öğrenip işlerimi yoluna koymak istiyorum. Online oyun gibi şeyleri kurslardan öğrenmeyi planlıyorum ve en azından arkadaşlarımla oynayabileceğim tıpkı Muck on Steam bu oyun gibi (Bu oyunu tek kişi yaptı) tek başıma bir proje yapmak istiyorum. Umarım hedefime ulaşırım. Pes etmeyeceğim ve oyun yapamasam da ne olursa olsun Unity'yi öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bütçeniz ne kadar ona göre kurs önerebilriim
Şu an çok da bütçe sıkıntısında değiliz. İstediğiniz kursu önerebilirsiniz. Ama bunu dedim diye de 10.000 TL'lik kurslar olmasın. Ama 13 yaşındayım ona göre kurslar önerebilirsiniz.

Tamamdır çok teşekkür ederim. :)
Paraya gerek yok. Bro Code varken olur mu hiç?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paraya gerek yok. Bro Code varken olur mu hiç?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Paraya gerek yok diyorsun da çocuk daha 13 yaşında en azından merak ettiklerini udemyden sorabilecek.

Geri
Yukarı