C# ve C++ nasıl öğrenilir?

BkKDurak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben yazılım ve Arduino programla öğrenmek istiyorum. Ama bunu proje halinde değil ne yapmam gerektiğini öğretecek bir kaynaktan istiyorum. Yani şu şu nasıl yapılır şeklinde değil de bana o yazılım dilini öğretecek kaynaklar istiyorum. Şu an böyle kaynak az ama eğer bulabilirseniz verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap veren herkese teşekkürler ama ikisi de benzer diller olduğu için birini öğrensem diğerini kendim öğrenebilirim ayrıca sadece Arduino değil Unity için C#'da öğrenmek ğistiyorum bana kaynak önerebilir misiniz?

Cevap veren herkese teşekkürler ama ikisi de benzer diller olduğu için birini öğrensem diğerini kendim öğrenebilirim ayrıca sadece Arduino değil Unity için C#'da öğrenmek ğistiyorum bana kaynak önerebilir misiniz?

Aslında ikisine benzer diller demek yanlış olur. Ve aynı anda ikisini öğrenmeye çalışmak zorlayabilir. En çok hangisini istediğinize karar verin ve ondan başlayın.

Aslında ikisine benzer diller demek yanlış olur. Ve aynı anda ikisini öğrenmeye çalışmak zorlayabilir. En çok hangisini istediğinize karar verin ve ondan başlayın.

Hangisi programda ve kurulum olarak daha az sıkıntı çıkarır. Python yüzünden en çok ona dikkat etmeye başladımda.

Hangisi programda ve kurulum olarak daha az sıkıntı çıkarır. Python yüzünden en çok ona dikkat etmeye başladımda.

Kurulum derken? Çalışma ortamının kurulumundan mı bahsediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı