C ve C++ nereden indirilir?

VenomSnake

Hectopat
Daha fazla  
C++ ve C indirecektim ama internete C++ indir yazdığımda Visual Studio çıktı. C indir yazdığımda da C programını bulamadım. İkisinin indirme linklerini verebilir misiniz?
@SideWinder

C veya C++ programlama dilleri. Programlama dillerini de yazdığında makinenin anlayacağı makine dillerine çevirecek olan compiler'lar var. Her dile özel compiler'lar mevcut. Burada indirmen gerek şey C/C++ değil; compiler.

Visual Studio iyidir ama hantaldır. JetBrains tool'u olan CLion olması lazım, onu indirebilirsin ara yüzü iyidir. Dev C++, CodeBlocks veya VS Code da bir seçenek tabii.

Ben de buradan indirdim hiçbir sorun veya sıkıntı ile karşılaşmadım. Site güncelleniyor da zaten yeni versiyon geldiğinde güncelliyorlar.

Hocam ilgili video var mı, hiçbir şey anlamadım.

En düzgün bu İngilizce videoyu buldum. Ancak daha önce C/C++ eğitimi almadıysan, girişme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de buradan indirdim hiçbir sorun veya sıkıntı ile karşılaşmadım. Site güncelleniyor da zaten yeni versiyon geldiğinde güncelliyorlar.

Konuda bahsedilen bu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı