C: ve D: Diskleri nasıl birleştirilir?

Rwoxy

Hectopat
Öncelikle merhaba. RDR 2 indireceğim ve 150 GB istediğini gördüm. Ancak benim iki diskimde de önemli oyunlar var birini boşaltıp onu kullanmak istemiyorum. Bu yüzden diskleri birleştirmem lazım nasıl yapacağım bunu?

Arkadaşlar konu onaylanana kadar bekleyemedim ve disk yönetiminden D:'yi silip C:'yi genişletme gibi bir adım gördüm başka bir konuda. D:'yi sildim ancak şimdi C: Diskini genişletemiyorum ben bu verileri nasıl getireceğim?

Dosya Ekleri

• Bu bilgisayar 11.01.2024 10_21_48.png
    Bu bilgisayar 11.01.2024 10_21_48.png
    66,6 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer toplam boyutun attığın ss'te gözükünse her türlü bazı oyunları silmen gerekiyor. sistemin kurulu olduğu diskte bir miktar yer olması her zaman sağlıklıdır

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eğer toplam boyutun attığın ss'te gözükünse her türlü bazı oyunları silmen gerekiyor. sistemin kurulu olduğu diskte bir miktar yer olması her zaman sağlıklıdır
Hocam D: diskini sildikten sonra C: diskini genişletemiyorum ne yapmam lazım?

Şu kısmın ss'ini atar mısınız?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-11 105210.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-11 105210.png
    100,2 KB · Görüntüleme: 15
Sil yaptığınız için geri gelmiyor sanırım, bölmeyi birleştirmeyi biliyorum ancak verilerin kurtarılabilip, kurtarılamayacağı hakkında fikrim yok. Az önce bi video izledim bahsettiğiniz soruna dair, eğer diski sil dediyseniz verilerin gittiğini söylüyor, dediğim gibi verilerin kurtarılmasına yönelik bilgiye sahip değilim, başka bir yorum daha bekleyebilirsiniz.

Dakika 2.10

Sil yaptığınız için geri gelmiyor sanırım, bölmeyi birleştirmeyi biliyorum ancak verilerin kurtarılabilip, kurtarılamayacağı hakkında fikrim yok. Az önce bir video izledim bahsettiğiniz soruna dair, eğer diski sil dediyseniz verilerin gittiğini söylüyor, dediğim gibi verilerin kurtarılmasına yönelik bilgiye sahip değilim, başka bir yorum daha bekleyebilirsiniz.

Dakika 2.10

Hocam dediğiniz üzere verileri kurtaramayacağım sanırım izlediğim adımlarda diski silip ardından genişletmem gerektiği yazıyordu ama niye böyle oldu hiçbir fikrim yok neyse siz de sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı