Cadılar Bayramı'nda Elden Ring indirime girer mi?

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Elden Ring bayağıdır indirime girmedi, Souls oyunları korku kategorisine girer mi? Bu indirimde souls oyunları da olur mu?

Umarım girer. Ben de bayağıdır bekliyorum. 1 sene geçti resmen.

Dark Souls'lar da son yaz indiriminde bile indirime girmemişlerdi.

Girmez kanka ben diyeyim.

FromSoftware o kadar tutucu bir fiyat politikasına sahip ki bu oyun 3-4 seneden önce indirive vs girmez bence.

Dark Souls bile yaz indirimde girmemişti. En büyük dediğimiz yaz indirimde bile.

@Mantartabanca, grafiklerde tam olarak inceleyemedim ancak CSV biçiminde baktığımda durum böyle. Yani sürekli zam gelmiş. Bi' ara satıştan tamamen kaldırılmış olarak görünüyor.

1666209369359.png

Girer fakat yine pahalı olur kanka. 3 haneli rakamdan alırsın.

200-250 liraya kadar bile kabulüm de daha fazlası zorlar. Sekiro'yu 4-5 defa başlayıp da bırakmıştım. En son mantığını kavradıktan sonra aşırı zevkli gelmişti, hemen ardından Elden Ring gireyim dedim de indirim yapmak gibi bir niyetleri yok adamların.

@Mantartabanca, grafiklerde tam olarak inceleyemedim ancak csv biçiminde baktığımda durum böyle. Yani sürekli zam gelmiş. Bi' ara satıştan tamamen kaldırılmış olarak görünüyor.

Eki Görüntüle 1548554

Hocam konudan bağımsız, bir konuya görsel atıldıktan sonra sohbet menüsü karman çorman bir hale geliyor. Sizde de öyle mi yoksa bende mi bir sorun var?

200-250 liraya kadar bile kabulüm de daha fazlası zorlar. Sekiro'yu 4-5 defa başlayıp da bırakmıştım. En son mantığını kavradıktan sonra aşırı zevkli gelmişti, hemen ardından Elden Ring gireyim dedim de indirim yapmak gibi bir niyetleri yok adamların.

O bile olmaz ben diyeyim. Olsa olsa 500₺ olsun daha da inmez. Hele bir sene sonra bence imkansıza bile yakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı