Cafelerden, partilerden hoşlanmayan tek ben mi varım?

Hocam hangi üniversitedesiniz yolumuz denk düşerse görmek isterim sizi.

Bende sevmem çok öyle kalabalık ortamları.

Bende tam olarak senin gibi düşünüyorum hatta bana bu fikirlerimden dolayı laf atanlar dahi oldu bizim gibi düşünen insanların sayısı çok kalmadı maalesef.

Kendini diğerlerinden çok farklı ve üstün görmen bayağı tuhafmış herkesin zevki farklı onlar öyle diye laf atmaya gerek yok. Çoğu genç hayatını üniversitede yaşamayı istiyor hani partidir kızdır falan böyle tecrübeleri üniversitelerde daha çok ve kolay ediniyosun e fırsat da gelmişken millet niye 4 yılını odun gibi evde oturarak geçirsin ki? Merak ediyorum sen napıyosun mesela normal günlerinde böyle partileri sevmezsin okey de kafelere ne garezin var arkadaş.

Kendini geliştirebilirsin mesela. 4 sene sonra anırmazsın o zaman açım diye.

Bende tam olarak senin gibi düşünüyorum hatta bana bu fikirlerimden dolayı laf atanlar dahi oldu bizim gibi düşünen insanların sayısı çok kalmadı maalesef.
Ne halleri varsa görsünler hocam boşver. biz ilerde başarılı insanlar olacağız Allahın izniyle.

Eğlenmeyi bilen insanlar kendini geliştiremiyo mu ?
öyle eğlenmek olmaz hocam .

Eğlenmeyi bilen insanlar kendini geliştiremiyo mu ?
öyle eğlenmek olmaz hocam .

Ne halleri varsa görsünler hocam boş ver. Biz ileride başarılı insanlar olacağız Allah'ın izniyle.

Öyle eğlenmek olmaz hocam.

Öyle eğlenmek olmaz hocam.

Size sormuştum gözünüzden kaçmış sanırsam siz napıyosunuz mesela canınız sıkkın naparsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…