Cafelerden, partilerden hoşlanmayan tek ben mi varım?

Mustafa 70

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bugün üniversite de festival vardı. Bir bakayım diye girdim baktım bilmediğim şarkılar, mal mal zorla zıplayan insanlar, yanımda sigara içen ****** vardı. Ya anlamıyorum böyle zevk almadığı şeylere sırf popüler kültür diye ayak uydurmaya çalışmak işkence gibi geliyor bana. Ayrıyeten Starbucks gibi cafelere düzenli giden insanlardan da nefret ediyorum. Hayattaki twk başarısı dandik bir BMW alıp yanına bir tane fa**** çekmek olan bu insanlara elit denince aklımı kaybediyorum. Ya eliy dediğiniz adamlar zıkkımlandığı sıgaranın izmaritini yere fırlatan, bunu yaparken kendisini havalı sanan, yere çöp atan insanlar. Bizim ülkede görebilirsiniz böyle saçma şeyleri bunu bilin. Bu konuda tek ben mi böyle düşünüyorum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Sırf kızlar var diye gidenleri tanıyorum onun dışında arkadaşları ile gezmeye vs çıkıyorlar gayet zevkli oluyor.

Tek düşünmemek lazım arkadaşları ile oraya oturup 2-3 saat telefondan video izleyerek sohbet etmesi sarıyor.

Birçok kızla takılmak için oralara giden de var. Arkadaş grubu ile aktivite yapmaya gidende. Ama daha çok ilk saydığım tipten insan daha bol olur partilerde. Cafelere bir şey diyemem bazen bende giderim sadece oturup telefonla takılıyorum. Daha rahat.

Açıkçası hobilerinizle alakalı birşey bu.Ben mesela müzik dinlemeyi severim.Hani sigara çok farklı bir konu öğülecek bir tarafı yok ama sigarada kullanıyorum ve dans izlemeye bayılırım.Araba kullanmak zaten apayrı bir zevk bir çok insan için.yanlış anlamayın sigara çok berbat birşey ben içiyorum dedim ama kesinlikle tavsiye etmiyorum müthiş zarar veriyor özellikle de sporcuysanız.
Yaşınızı şunun için sordum.ilerleyen zamanlarda bu tarz hobileri benimseyebilirsiniz.Çok farklı hobilere de yönelebilirsiniz. kişiye göre değişir bu aktivitelerin zevk verip vermemesi.

Ve şunuda belirtmek isterim herhangi bir arkadaşım olsaydı cafelerde oturup sohbet etmek bişeyler içmek beni çok mutlu ederdi.ama malesef biraz asosyal biriyim.

Açıkçası hobilerinizle alakalı birşey bu.Ben mesela müzik dinlemeyi severim.Hani sigara çok farklı bir konu öğülecek bir tarafı yok ama sigarada kullanıyorum ve dans izlemeye bayılırım.Araba kullanmak zaten apayrı bir zevk bir çok insan için.yanlış anlamayın sigara çok berbat birşey ben içiyorum dedim ama kesinlikle tavsiye etmiyorum müthiş zarar veriyor özellikle de sporcuysanız.
Yaşınızı şunun için sordum.ilerleyen zamanlarda bu tarz hobileri benimseyebilirsiniz.Çok farklı hobilere de yönelebilirsiniz. kişiye göre değişir bu aktivitelerin zevk verip vermemesi.
yani bilmiyorum anlatabiliyormuyum derdimi dün arkadaşımla kız konusunu konuşmuştuk diyorum ki kafeye gideceğimize dağ yürüyüşüne gidelim, dondurmacıya gidelim, akşam yağmurlu bir gecede bankta oturalım diyorum knk kızlar ona gelmez diyor. ya brn kafayı yedim ya da insanlar gerçekten yobazlaşmış. bana kalırsa üniversite dönemi gibi bir zaman diliminde insanlar olabildiğince kendini geliştirmeli. ha tabi gezme tozma olacak orası ayrı bir mevzu ama bu tür yerler hiç hoşuma gitmiyor.

şimdi konu değişti.konu nerede kız bulunur oldu :) ben çekiliyorum aradan.Bu konuda herhangibi tavsiyem malesef yok o çok garip bir konu zaten.iyi şanslar gençler.

Şimdi konu değişti. Konu nerede kız bulunur oldu :) ben çekiliyorum aradan. Bu konuda herhangi bir tavsiyem maalesef yok o çok garip bir konu zaten. İyi şanslar gençler.

Yok hocam yanlış anladın. İnsanların köleliğine yakınıyorum. Bir aktiviteyi zevk aldığı için değil, popüler olduğu için yapanları şikayet ediyorum. Ülkedeki vizyon eksikliğinden bahsediyorum. yurt dışına gitseniz anlarsınız demek istediğimi

Geri
Yukarı