Cafelerden, partilerden hoşlanmayan tek ben mi varım?

Arkadaşlar bugün üniversite de festival vardı. Bir bakayım diye girdim baktım bilmediğim şarkılar, mal mal zorla zıplayan insanlar, yanımda sigara içen ****** vardı. Ya anlamıyorum böyle zevk almadığı şeylere sırf popüler kültür diye ayak uydurmaya çalışmak işkence gibi geliyor bana. Ayrıyeten Starbucks gibi cafelere düzenli giden insanlardan da nefret ediyorum. Hayattaki twk başarısı dandik bir BMW alıp yanına bir tane fa**** çekmek olan bu insanlara elit denince aklımı kaybediyorum. Ya eliy dediğiniz adamlar zıkkımlandığı sıgaranın izmaritini yere fırlatan, bunu yaparken kendisini havalı sanan, yere çöp atan insanlar. Bizim ülkede görebilirsiniz böyle saçma şeyleri bunu bilin. Bu konuda tek ben mi böyle düşünüyorum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Hocam hangi üniversitedesiniz yolumuz denk düşerse görmek isterim sizi.

Yani bilmiyorum anlatabiliyor muyum derdimi dün arkadaşımla kız konusunu konuşmuştuk diyorum ki kafeye gideceğimize dağ yürüyüşüne gidelim, dondurmacıya gidelim, akşam yağmurlu bir gecede bankta oturalım diyorum kanka kızlar ona gelmez diyor. Ya brn kafayı yedim ya da insanlar gerçekten yobazlaşmış. Bana kalırsa üniversite dönemi gibi bir zaman diliminde insanlar olabildiğince kendini geliştirmeli. Ha tabii gezme tozma olacak orası ayrı bir mevzu ama bu tür yerler hiç hoşuma gitmiyor.

Bende tam olarak senin gibi düşünüyorum hatta bana bu fikirlerimden dolayı laf atanlar dahi oldu bizim gibi düşünen insanların sayısı çok kalmadı maalesef. 😢

Kendini diğerlerinden çok farklı ve üstün görmen bayağı tuhafmış herkesin zevki farklı onlar öyle diye laf atmaya gerek yok. Çoğu genç hayatını üniversitede yaşamayı istiyor hani partidir kızdır falan böyle tecrübeleri üniversitelerde daha çok ve kolay ediniyosun e fırsat da gelmişken millet niye 4 yılını odun gibi evde oturarak geçirsin ki? Merak ediyorum sen napıyosun mesela normal günlerinde böyle partileri sevmezsin okey de kafelere ne garezin var arkadaş.

Kendini diğerlerinden çok farklı ve üstün görmen bayağı tuhafmış herkesin zevki farklı onlar öyle diye laf atmaya gerek yok. Çoğu genç hayatını üniversitede yaşamayı istiyor hani partidir kızdır falan böyle tecrübeleri üniversitelerde daha çok ve kolay ediniyosun e fırsat da gelmişken millet niye 4 yılını odun gibi evde oturarak geçirsin ki? Merak ediyorum sen napıyosun mesela normal günlerinde böyle partileri sevmezsin okey de kafelere ne garezin var arkadaş.

Kendini geliştirebilirsin mesela. 4 sene sonra anırmazsın o zaman açım diye.

Bende tam olarak senin gibi düşünüyorum hatta bana bu fikirlerimden dolayı laf atanlar dahi oldu bizim gibi düşünen insanların sayısı çok kalmadı maalesef. 😢
Ne halleri varsa görsünler hocam boşver. biz ilerde başarılı insanlar olacağız Allahın izniyle.

Eğlenmeyi bilen insanlar kendini geliştiremiyo mu ?
öyle eğlenmek olmaz hocam .

Eğlenmeyi bilen insanlar kendini geliştiremiyo mu ?
öyle eğlenmek olmaz hocam .

Geri
Yukarı