Cafelerden, partilerden hoşlanmayan tek ben mi varım?

Kendini diğerlerinden çok farklı ve üstün görmen bayağı tuhafmış herkesin zevki farklı onlar öyle diye laf atmaya gerek yok. Çoğu genç hayatını üniversitede yaşamayı istiyor hani partidir kızdır falan böyle tecrübeleri üniversitelerde daha çok ve kolay ediniyosun e fırsat da gelmişken millet niye 4 yılını odun gibi evde oturarak geçirsin ki? Merak ediyorum sen napıyosun mesela normal günlerinde böyle partileri sevmezsin okey de kafelere ne garezin var arkadaş.
Konu çözümü. :)

Ne halleri varsa görsünler hocam boşver. biz ilerde başarılı insanlar olacağız Allahın izniyle.

öyle eğlenmek olmaz hocam .

öyle eğlenmek olmaz hocam .
çok yanlış düşünüyosun.Belkide başarılı olan onlardır.Mesela sana göre aylaklık eden insanlar bana göre sosyal ve eğlenmeyi bilen istediğini elde etmiş insanlar.Bakış açısına göre değişiyor.

Size sormuştum gözünüzden kaçmış sanırsam siz napıyosunuz mesela canınız sıkkın naparsınız.
işte anlatmaya çalıştığımda bu insanların hobileri değişir. Mesela benim canım sıkıldığında Film izlerim ağırlık antremanı yaparım sevdiğim şeyleri yaparım herneyse.Başarılı olmak benim için önemli değil ama mustafa için önemli.Ben ona saygı duyuyorum.ama o duymuyor.

Son düzenleme:
Size sormuştum gözünüzden kaçmış sanırsam siz napıyosunuz mesela canınız sıkkın naparsınız.
maça giderim bilmediğim yerlere giderim dolaşırım sokaklarda bişeyler öğrenmeye çalışırım(blender öğreniyorum şu an). hayat sizin gördüğünüz gibi değil avusturya ile kıyaslayınca insanlar gülünç durumda

Yani demek istediğim şu ben yemek pişirmeyi çok severim.çokta güzel yemek yaparım insanlar övgüler yağdırır.
şimdi yemek pişirmenin neresi eğlenceli çok yorucu deme hakkın yok. çünkü o benim hobim.
bu bir örnekti sadece.
sen maça gidiyorsun? aşırı gereksiz maç izlemek.Eline ne geçiyor? Ben futboldan nefret ederim.
izlemek aşırı sıkıcı gelir bana.
Birşey öğrenmek yerine sigara içmeyi tercih ederim.Daha mantıklı gelir bana.
şuan senle aynı duruma düştük :D
hobilerimiz ve zevk aldığımız şeyler farklı.

Yani demek istediğim şu ben yemek pişirmeyi çok severim. Çok da güzel yemek yaparım insanlar övgüler yağdırır.
Şimdi yemek pişirmenin neresi eğlenceli çok yorucu deme hakkın yok. Çünkü o benim hobim.
Bu bir örnekti sadece.
Sen maça gidiyorsun? Aşırı gereksiz maç izlemek. Eline ne geçiyor? Ben futboldan nefret ederim.
İzlemek aşırı sıkıcı gelir bana.
Bir şey öğrenmek yerine sigara içmeyi tercih ederim. Daha mantıklı gelir bana.
Şu an senle aynı duruma düştük :D
Hobilerimiz ve zevk aldığımız şeyler farklı.

Ol

Yani demek istediğim şu ben yemek pişirmeyi çok severim. Çok da güzel yemek yaparım insanlar övgüler yağdırır.
Şimdi yemek pişirmenin neresi eğlenceli çok yorucu deme hakkın yok. Çünkü o benim hobim.
Bu bir örnekti sadece.
Sen maça gidiyorsun? Aşırı gereksiz maç izlemek. Eline ne geçiyor? Ben futboldan nefret ederim.
İzlemek aşırı sıkıcı gelir bana.
Bir şey öğrenmek yerine sigara içmeyi tercih ederim. Daha mantıklı gelir bana.
Şu an senle aynı duruma düştük :D
Hobilerimiz ve zevk aldığımız şeyler farklı

Maça gidiyorum İZLEMİYORUM. Hiçbir takım tutmadım tutmam da. Spor ve etinlik amaçlı benimkisi. Neyse hocam siz böyle ben böyle devam edeyim

Geri
Yukarı