Cahil Instagram kitlesi

Reels'de daha beter prim dönüyor. Paylaş kısmındaki 3. kişi evine atom bombası atacak falan. Kaydır kaydır bitmiyor. Ben de Instagram'ı sildim. Instagram Facebook kitlesi fazla cahil Twitter kitlesi de fazla entel. O yüzden komple bıraktım sosyal medyayı.

@283156 çok doğru konuşmuşsunuz. Bir de ülke gelişimine bağlamış olayı. Ülke gelişimiyle ne alakası var? Çoğu kişinin ağzına bir laf dolanmış "Ülke bunun gibiler yüzünden gelişmiyor". Kardeşim, ülkenin gelişmemesinde senin hiç mi payın yok? Suçu, genelleme yaparak neden başkalarında arıyorsun?

Daha ulke insanlarin ozgur oldugunu dusunecek kadar gelismedi.

o zaman Technopat'ta da sevmediğimiz, saçma insanlar var diye direkt Technopat'ı sınır dışı edelim bilgisayardan, olur mu öyle şey
Oyle yapilmali zaten. Bir site veya uygulama sana zarari varsa birakmalisin. Technopat'i zamaninda bayagi kullanirdim, bana zarari vardi da 1 senedir fazla aktif olmuyorum.

Ben kullanmıyorum ve memnunum ve sen kullanıyorsan memnun değilsen sana verebileceğim tavsiye budur.

Zaten TikTok, Reels ikisi de aynı şey, ikisi de saçma.

O anlamda değil galiba hocam, o hedef alınan kitledeki kişilerin mantığıyla alakalı galiba, yani olan şeylerle alakalı çıkar ilişkilerinde davranışları veya normal davranışları gibi. Yani ülkenin gelişmesiyle bunlar aynı mantıkta denmek istiyor anladığım kadarıyla.

Tabii biz de o kitlede olabiliriz

Beğeni alınca ne oluyor ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…