Cahil Instagram kitlesi

@283156 çok doğru konuşmuşsunuz. Bir de ülke gelişimine bağlamış olayı. Ülke gelişimiyle ne alakası var? Çoğu kişinin ağzına bir laf dolanmış "ülke bunun gibiler yüzünden gelişmiyor". Kardeşim, ülkenin gelişmemesinde senin hiç mi payın yok? Suçu, genelleme yaparak neden başkalarında arıyorsun? :D

Aslında olayın ülkenin gelişimiyle doğrudan alakası yok. Birkaç kişi saçma sapan hareket yaptı diye onu tüm topluma/birlikteliğe yüklemek mantıklı değil. Bu yazılım sektöründe iş alımı yapan bir insanın yazılımcıdan memnun olmayıp da tüm yazılımcılara çöp demesi gibi bir şey.

Tabii Türkiye'deki insanların büyük çoğunluğunun cahil olması ve yalnızca küçük bir topluluğun aklını kullandığı gerçeğini de hatırlatmakta fayda var.

@Iskenderun benim kızdığım nokta zaten belli. Anladığınızı düşünüyorum. Yaşanan bir olayı, o toplumda yaşayan herkese yıkmak doğru değil. Ülke cahildir, değildir. O konu hakkında yorumda bulunmuyorum da kızdığım nokta belli. Basit sebeplerden dolayı ülkeye çamur atılması gerektiğini düşünmüyorum.

"LGBTQ+'dan nefret edenler begensin" diyen bir homofobik kitle de var onu unutmayalım.
Bu kitleyi report ediyorum, ban yiyorlar 😁
Hocam terörizmden kabul ediyor YouTube 😃

Bu arada hocam sizi etiketlediğim konuya bakabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı