Çakal ve Reckol silahlı saldırıya uğradı

Hani olunsa evet daha iyi olurdu sonuçta insanın canı ama şikayetçi olunsa ne olur hocam, saldıran hiç bitmez ki bugün şu yarın bu kişi gibi düşünüyorlar, galiba.
Kendisi o sebepten değil kendini koruyabileceğinden ve mücadeleci olduğundan şikayetçi olmamış 🐺
Screenshot_20220722-225306_Instagram.jpg

Almanya'da şiddet olaylarında bizim ülke gibi hemen salmıyorlar basit yaralama üstü suc işlediğini sanmıyorum ki bence onu bile işlememiş olabilir işlese şu an hiphopcu değil hapiste olurdu zaten.

Tabiri caizse adamları var işlerini onlara yaptırma ihtimalide var
Ki zaten illegal işler yapıyorlar iyi insanlar denilemez.

Hocam rüzgar ile savaşsa sonucu belli olacak bir insan.

Silahla saldırmış kişiler en fazla korkutmak amacıyla gelmiştir.

Öldürmek isteseler bir adet keskin nişancı tüfeği alır direkt vururlar. Bana kurgi değil ama biraz aptalca bir olay gibi geldi.

Niye öldürsünler ki, kendilerinin tutum ve davranışlarını az çok biliyorsunuzdur.
Birinin kuyruğuna basmışlardır.

Çakma gansta olduğunu düşünmüyorum çünkü şiddeti kötü olayları görmüş biri onlarla büyümüş.

Eskiden rapçi olmak isteyen Gangster'lar vardı, şimdi gangster olmak isteyen rapçiler var.
Rap kelimesi Gangsta'lar ile bağdaştırıldığı için. Ve sözleri çoğu zaman hardcore olduğu için; bu rapçilerin bu sözleri söyleyebilmesi için gangsta falan olması bekleniyor.
Sadece rapçi olan insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Daha doğrusu sadece rapçi olduğunu bilen insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Ergenleri özendirmek için gangsta gibi davranmaları bence gayet normal. Siz hiç Şehinşah'a özenip gangsta olmaya çalışan ergenus gördünüz mü?

Son düzenleme:
Mazsaka dediğin adam steroidleri basmaktan sesi kaymış. Almanci çakma gangsta lavuğun teki. Gerçek gangsta olsa Almanya hayatta bırakmazdi onu. Müziğinu seven varsa bir şey diyemem ama gerçekler bu.

Adam öldüren 5 6 yıl yatıp çıkıyor neyi salmiyorlar, TR'de müebbet yersin direk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Massaka dediğin adam steroidleri basmaktan sesi kaymış. Almanci çakma gangsta lavuğun teki. Gerçek gangsta olsa Almanya hayatta bırakmazdi onu. Müziğinu seven varsa bir şey diyemem ama gerçekler bu.
Nasıl yapma etme murat abiyi çok seviyorum şarkılarını da seviyorum ama peki 36boys çetesine katilması küçüklüğünden beri sokaktan gelmesi bu adam gangsta değil mi

Geri
Yukarı