Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz saldırıya uğradı

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Yaptığı yemek videoları ile tanınan Taha Duymaz bıçaklı saldırıya uğradı. Konu ile ilgili açıklama yapan Taha Duymaz: "Yolda yürüyordum, resmen bıçaklı saldırıya uğradım, ilk değil, iki değil, üç değil Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim." diyerek yaşadıklarını gözyaşları ile anlattı.

images (2) (17).jpeg

Haber kaynağı:

Olayın içini bilemiyoruz ama her hoşlanmadığımız kişiye bıçak çekilecekse işimiz var. Kendi hâline bırakın arkadaşım, zor değil.

Bu çocuğa benim gibi bir abi amca dayı lazım ki biri laf ettiği zaman vurduğum yumrukla amel defterini kapatayım. Bizdeki usul yükselen birini aşağıya çekmek için bacağından tutup gel buraya... Evladı deyip sindirmeye çalışmaları.

Öyle her laf edene yumruğu vurup amel defterini kapatacaksan işin var. Allah konuşalım diye ağız vermiş, sorununu konuşarak insanlara uygun çözeceksin. Eğer anlamıyorsa dediğiniz yöntemi 2. plan olarak kullanıp amel defterini kapanacak derecede olmayacak şekilde uygulayabilirsiniz.

Bu çocuğa benim gibi bir abi amca dayı lazım ki biri laf ettiği zaman vurduğum yumrukla amel defterini kapatayım. Bizdeki usul yükselen birini aşağıya çekmek için bacağından tutup gel buraya... Evladı deyip sindirmeye çalışmaları.

En ufak eleştiride yumrukla cevap vermek, iyiymiş. Ağır fanatik olanları gördüm. Ama senin gibi fanatik görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı