Çakma AirPods Alınır mı?

Çakma AirPods Alınır mı? Alınacaksa hangi modeli alınacak?
Marka olarak daha kalitesiz farklı ürünleri öneririm. İkinci gün bozulduğunda muhatap bulamazsınız. Ek olarak çakma Airpods yapan adamlar gerçekten arkasında durabileceği ürün yapabilecek olsa zaten orijinalini yapar farklı isimle piyasaya sürerlerdi.

Gerçegine para yetmiyorsa tabiki alibir. Bir suru yoku mevcut google amcada kafana yatani alabilirsin
Bence dediğiniz saçmalıktan başka hiçbir şey. Çakma adı üstünde ''Çakma'' kimin yaptığı belli değil merdiven altı ürün, belli olsa bile bir sorun yaşadığınızda karşınızda bir muhattap yetkili kişi vs bulamazsınız emin olun. Üstelik her şeyden önce sağlık denilen lafıda unutmayın bunların SAR değerleri vs yok test edilmiyor, zaten test edilmediği içinde tahmin edebileceğiniz üzre gayet sağlıksız. Öte yandan bu kulaklığı kulağınıza takıcaksınız Allah korusun ya kulağınızda patlarsa? Çakma ürünleri biraz araştırın derim internette çakma mal kullandıkları için çocuğu olmayanlar var.

Ben sırf merakımdan geçen IWS 9S midir nedir o çakma AirPodsları aldım 60 TL ye. Hiç umudum yoktu fakat gayet iyi çalışıyorlar. Kutusu da gayet iyi şekilde şarj oluyor ve ediyor. Arada ihtiyacım oldukça kullanıyorum. Görüntü için istiyorsanız işinizi görür fakat AliExpress üzerinden daha kaliteli markalar tercih edebilirsiniz kablosuz kulaklık olarak.

Geri
Yukarı