Çalınan ASUS İncelemem!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

261538

Megapat
Makaleler
98
Dün bir konuda ASUS'un incelemelere ödeme yaptığını gördüm ve dedim ki, dur benim kulaklık var, yorumu paylaşayım, kulaklığı aldığım adrese bir girdim yorumlar kısmına, karaktersiz "Bilal Batuhan Orhan" adlı kişinin yorumu benim incelememe aitti. Daha sonra bir seri numarası ile deneyeyim, belki bir problem olmaz dedim, başarısız yazısıyla tepem attı. Daha sonra firmaya ve ASUS tarafına mail attım, gerekli dönüşlerden sonra bu arkadaş hakkında şikayette bulunacağım.

İnceleme konum:
Sonuç ne olur bilemem, bunun gibi karaktersiz insanlar olduğu sürece bu toplumdan hiçbir şey beklemiyorum. Umarım aldığın ödül burnundan fazlasıyla çıkar.

Yorum Hırsızı Bilal Batuhan Orhan.png

Hocam tam olarak anlayamadım ne oldu? Bilal Batuhan Orhan çok övdüğü için mi şikayet edeceksiniz? O kişi siz misiniz? İnceleme kime ait? Olayı anlayamadım.

Arkadaşın yorumunu kendi yorumuymuş gibi kullanmış Bilal. ASUS da Bilal'e kendi incelemesi diye ödül vermiş. Arkadaş ödülü değil nasıl olur da kendi yorumunu çalar diye kızmış ve sonuna kadar haklı.
Hocam tam olarak anlayamadım ne oldu? Bilal Batuhan Orhan çok övdüğü için mi şikayet edeceksiniz? O kişi siz misiniz? İnceleme kime ait? Olayı anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Komik insanlarsınız vesselam, ASUS böyle bir kampanya başlatmış, ben de kopyala yapıştır yaptım. Neyin şikayeti kardeşim, çalmak ne demek? :D Sosyal mecrayı biraz fazla mı abartıyorsunuz? Yorumun mülkiyeti mi olur? :D

Bekliyorum canım şikayetini sabırsızlıkla. Ayrıca kulaklıktan bende de var, ben de kendi kulaklığımın seri numarası ile kendi yorumumu kattım, senin incelemende bahsettiğin cümleleri alarak oraya yorum olarak yazdım. :D Sen de ASUS özelliklerini paylaşmışın, ilk biz paylaştık diye şikayette mi bulunsun? :D

Ya şimdi arkadaş iyi bir inceleme yapmış, Bilal Batuhan Orhan da arkadaşın incelemesini kopyala yapıştır yapmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı