Çalınan Discord hesabı geri alınabilir mi?

Telmogram

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, çevremden birinin discord hesabı çalındı. Geri almak mümkün müdür, değilse ne yapmamızı önerirsiniz?

Hesaba bağlı e-posta adresine erişiminiz bulunuyorsa "Parolamı unuttum" seçeneğini kullanarak şifreyi değiştirin ve hesabınızda 2 adımlı doğrulama'yı etkinleştirin.

Eğer hesaba bağlı e-posta adresine erişiminiz bulunmuyorsa 2 seçeneğiniz var:

1- Submit a request – Discord
Yukarıdaki linkten bilet gönderebilirsiniz. "Trust & Safety"yi seçin ve İngilizce bir şekilde formu doldurun. Sayfayı Türkçe'ye çevirebilir ve Google Çeviri üzerinden yazınızı çevirip kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

2- [email protected]
Yukarıdaki adrese aynı şekilde sorununuzu anlatan ve temel hesap bilgilerinizi içeren İngilizce bir mail gönderebilirsiniz.

Lütfen bilgilendirin. :)

Hesaba bağlı e-posta adresine erişiminiz bulunuyorsa "Parolamı unuttum" seçeneğini kullanarak şifreyi değiştirin ve hesabınızda 2 adımlı doğrulama'yı etkinleştirin.

Eğer hesaba bağlı e-posta adresine erişiminiz bulunmuyorsa 2 seçeneğiniz var:

1- Submit a request – Discord
Yukarıdaki linkten bilet gönderebilirsiniz. "Trust & Safety"yi seçin ve İngilizce bir şekilde formu doldurun. Sayfayı Türkçe'ye çevirebilir ve Google Çeviri üzerinden yazınızı çevirip kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

2- [email protected]
Yukarıdaki adrese aynı şekilde sorununuzu anlatan ve temel hesap bilgilerinizi içeren İngilizce bir mail gönderebilirsiniz.

Lütfen bilgilendirin. :)
yaptım hocam teşekkür ederim, gelişmelerden haberdar ederim. :D

Eğer epostası duruyorsa bir ihtimal kurtarılabilir eğer oda yoksa Discord ile iletişime geçilerek hesap ilk oluşturulduğunda verilen bazı özel bilgiler ile kurtarılabilir.
Çok geç kaldım galiba ama cidden hesap ilk oluşturulduğundaki bilgiler ile geri alabilir miyim? Nasıl alabilirim yardımcı olur musun rica etsem

Geri
Yukarı