Çalınan Gmail hesabı nasıl kurtarılır?

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Komşuda birisinin Gmail hesabını çalmışlar. Adamın aile fotoğrafları da o Gmail üzerindeydi. Başka bir Gmail hesabına bağlamışlar ve s. Telefonu değiştirmişler mi bilmiyorum ama kendisi şu anda yolda geliyor geldikten sonra da kendisine soracağım ama bunu kurtarmanın bir yolu var mı?

PUBG oynarken sanırım çocuk Gmail hesabını vermiş oyunda birisine o da farklı bir hesaba mı bağlamış ne bilmiyorum ama hesabı kurtarmak zorundayız. Rica ediyorum bu konuda yardımcı olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Çünkü dediğim gibi aile fotoğrafları var adamın orada onu kurtarmak zorundayım.

Merhaba. Komşuda birisinin Gmail hesabını çalmışlar. Adamın aile fotoğrafları da o Gmail üzerindeydi. Başka bir Gmail hesabına bağlamışlar ve s. Telefonu değiştirmişler mi bilmiyorum ama kendisi şu anda yolda geliyor geldikten sonra da kendisine soracağım ama bunu kurtarmanın bir yolu var mı?

PUBG oynarken sanırım çocuk Gmail hesabını vermiş oyunda birisine o da farklı bir hesaba mı bağlamış ne bilmiyorum ama hesabı kurtarmak zorundayız. Rica ediyorum bu konuda yardımcı olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Çünkü dediğim gibi aile fotoğrafları var adamın orada onu kurtarmak zorundayım.

Parolamı sıfırla yapıp gerekli bilgileri girsin yedek Gmail bağladıysa öyle bir çözüm denesin.

Kurtarma e postası veya numarası yoksa imkansız.
Kurtarma epostası var diyelim hocam onu bilemeyiz ama şimdi o da sıkıntı.

*********@gmail.com olarak yazar genelde.

Numaraya gelince gelsin kendisi soracağım ama madem diyelim bir yere bağlamadı. Ya da söylediği adam çoluk çocuk mesela PUBG oynuyor onun hadi diyelim PUBG de güvenlik kodunu da oyunda oynadığı çocuklara söyleyip değiştirdi diyelim yine mi imkansız?

Bir şekilde Google Destek sayfasına ulaşıp kurtarmak mümkün olmaz değil mi?

Google desteğe ulaşıp kurtarabilirsiniz hesabı anca.
Anladım hocam. Adam hesabı tamamen değiştirip ele alırsa peki?

Google Destek sayfasına nereden ulaşırım hocam destek hatları var mı onların?

Biraz garip soru oldu ama destek sayfaları baya karışık. Link atabilme şansınız var mı?

Numaraya gelince gelsin kendisi soracağım ama madem diyelim bir yere bağlamadı. Ya da söylediği adam çoluk çocuk mesela PUBG oynuyor onun hadi diyelim PUBG de güvenlik kodunu da oyunda oynadığı çocuklara söyleyip değiştirdi diyelim yine mi imkansız?

Bir şekilde Google destek sayfasına ulaşıp kurtarmak mümkün olmaz değil mi?

Google destek sayfasına nereden ulaşırım hocam destek hatları var mı onların?

Biraz garip soru oldu ama destek sayfaları bayağı karışık. Link atabilme şansınız var mı?

Google'in fazla ilgileniceğini sanmiyorum en fazla hesabı devre dışı bırakır.

Bir şekilde Google destek sayfasına ulaşıp kurtarmak mümkün olmaz değil mi?

Google destek sayfasına nereden ulaşırım hocam destek hatları var mı onların?

Biraz garip soru oldu ama destek sayfaları bayağı karışık. Link atabilme şansınız var mı?

https://support.google.com/accounts/thread/new?hl=tr&help_center_link=[58585,"Birisi şifrenizi değiştirdi"]&sjid=14652176056409218382-EU burada yardım topluluğundan yardım alabilirsiniz. (yetkililer sorun çözülebilir durumda ise size başka bir mailden ulaşırlar veya telefon numarasından)

Google'in fazla ilgileniceğini sanmiyorum en fazla hesabı devre dışı bırakır.

https://support.google.com/accounts/thread/new?hl=tr&help_center_link=[58585,"Birisi şifrenizi değiştirdi"]&sjid=14652176056409218382-EU burada yardım topluluğundan yardım alabilirsiniz. (yetkililer sorun çözülebilir durumda ise size başka bir mailden ulaşırlar veya telefon numarasından)
Teşekkürler hocam. İlgili kişi gelsin memleketten Ben de duruma bakayım. Eğer telefon numarasına bağlı ise ki, bence bağlı değil çünkü bağlı olsa kendisi kurtarırdı diye düşünüyorum.

Teşekkürler hocam. İlgili kişi gelsin memleketten ben de duruma bakayım. Eğer telefon numarasına bağlı ise ki, bence bağlı değil çünkü bağlı olsa kendisi kurtarırdı diye düşünüyorum.

Hesabı kurtarmak istiyorsanız acele etmeniz iyi olur.

Hesabı kurtarmak istiyorsanız acele etmeniz iyi olur.
Dediğim gibi bekliyorum hocam şimdi şehir merkezinden geliyor.

@LinusFenrir hesabı değiştirmiş ve telefon numarasını herşeyi değiştirmiş. Dün şehir merkezinden geldi sordum herşeyi. Biz ne yapabiliriz?

Çok önemli diyor. EGM'yi arayalım mı? Yardımcı olurlar mı?

Yani ilgili kişi hesabı tamamen üzerine almış. Google Topluluğunda soru sordu kendisi ama yardımcı olacağını sanmıyorum. Çünkü Google'un genel olarak kendi bir iletişim numarası falan da yok.

Dediğim gibi bekliyorum hocam şimdi şehir merkezinden geliyor.

@LinusFenrir hesabı değiştirmiş ve telefon numarasını her şeyi değiştirmiş. Dün şehir merkezinden geldi sordum her şeyi. Biz ne yapabiliriz?

Çok önemli diyor. EGM'yi arayalım mı? Yardımcı olurlar mı?

Yani ilgili kişi hesabı tamamen üzerine almış. Google topluluğunda soru sordu kendisi ama yardımcı olacağını sanmıyorum. Çünkü Google'un genel olarak kendi bir iletişim numarası falan da yok.

EGM yardımcı olamaz EGM'lik bir şey yok kişi hesabı tamamen üstüne aldıysa yapacak pek bir şey yok Google'a ulaşmaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı