Çalınan Microsoft hesabı nasıl geri alınır?

TheAti

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar saat 15.00 gibi Microsoft hesabımın şifresi ve e-postası değişti. Hesaba bir şekilde eriştim e-posta ve şifresini değiştirdiğim -hesapta 2 e-posta adresi kayıtlı biri benim biri adamın- ama adam tekrar değiştirdi. Şimdi hala hesaba erişim var ama ne şifre, ne de e-posta değiştirebiliyorum yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca adamın e-postası da elimde var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'un en son umursayacağı vaka. Gram umurlarında olmazsınız, üstüne otomatik mail bile atmaktan ban yediğiniz bir duruma bile gelebilirsiniz destek iletişiminde. Hayırsız bir firma.

Hesabınıza 2 faktörlü doğrulama aktif edin ve bütün hesaplardan çıkış yapın, kendi oturumunuzu da kapatın ve virüssüz bir cihazdan giriş yaparak hacker elemanı temizleyin.

Microsoft'un en son umursayacağı vaka. Gram umurlarında olmazsınız, üstüne otomatik mail bile atmaktan ban yediğiniz bir duruma bile gelebilirsiniz destek iletişiminde. Hayırsız bir firma.

Hesabınıza 2 faktörlü doğrulama aktif edin ve bütün hesaplardan çıkış yapın, kendi oturumunuzu da kapatın ve virüssüz bir cihazdan giriş yaparak hacker elemanı temizleyin.
Bana küçük bir ayar için bile yükseltme önermişlerdi. 😃

Arkadaşlar hesabı geri alamadım hesaptaki satın almış olduğum şeyleri ise tekrardan satın almak zorunda kaldım, Microsoft'a bu konularda gerçekten güven olmayacağını anladım ve yeni hesabıma her türlü doğrulamayı koydum size de tavsiyem budur ben hesabımı geri alamadım umarım sizin başınıza da böyle talihsiz bir olay gelmez seviliyorsunuz Technopat ahalisi...

Konu kilitlensin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı