Çalınan PlayStation hesabı nasıl kurtarılır?

Hykrume

Decapat
Daha fazla  
PlayStation hesabım çalındı, karttan harcama yapıldığını gördüm müdahale etmeye çalıştım ama adam 5 dakika içinde kendi telefon numarasını girip, hesabın e-postasını değişmiş. Hiçbir şekilde hesaba ulaşamıyorum. Eskiden iletişime geçtiğim [email protected]'a mail attım ama daha başka yapabileceğim bir şey var mı? PS: 4.200 lira harcamış adam.

İnternette bulunmuyor artık maalesef, ben de geçen yıl attığım maillerden buldum. Geçmiş olsun.. [email protected]

2023 sonbaharı PlayStation'ın verilerini patlatmışlar, fidye istemişler. Çok bir veri yok diye de Sony reddetmiş. Bunun meyveleri xD
Artık beklemekten başka çare yok gibi görünüyor.
Ben direkt alışveriş bilgisi, dekont vs. gibi gizli bilgilerin bulunduğu bir mail attım belki daha hızlı etki eder diyerekten.
Siz kaç gündür bir sonuç bekliyorsunuz ?

Artık beklemekten başka çare yok gibi görünüyor.
Ben direkt alışveriş bilgisi, dekont vs. gibi gizli bilgilerin bulunduğu bir mail attım belki daha hızlı etki eder diyerekten.
Siz kaç gündür bir sonuç bekliyorsunuz ?
Ben de son işlemleri, konsolun seri numarasını ve kartımın son hanesi gibi bilgilerimi paylaştım, 4 gün olacak bakalım. PlayStation güvenlik konusunda gerçekten korkutucu..

Benim sorunum yaklaşık bir saat önce çözüldü. Beklediğimden erken çözüldü. Benim yaptıklarımı uygularsan seninde işin çözülebilir hocam. [email protected] adresine aşağıdaki maili attım;

My PSN account has stolen today. After receiving a security code on my phone, I immediately used my password and logged out of all accounts, but it did not help. I received a message saying "The e-mail has been changed" to my e-mail address. I cannot access my account at all right now.

My account's username is: xxx
My account's e-mail address: xxx
Name and Surname: xxx
My date of birth: xxx
Latest games I played: xxx
My account was stolen while I was playing xxx
My latest purchases:
Sipariş1( xx TL on tarihi), Order number: xxx
Sipariş2 ( xx TL on tarihi ) Order number: xxx
Sipariş3 ( xx TL on tarihi), Order number: xxx
My friend on the account: hesabımdaki arkadaş isimleri
Last 4 digits and expiration date of the card with which I made the payments mentioned above: xxxx xx/xx

My shopping receipts are attached.
Please help. Thank you from now.

İstersen PS Seri numaranıda ekleyebilirsin. Umarım işini görür.

Benimki de bir saat önce halloldu, konsolumun seri numarasını, kart numaramın bir kısmını yollamıştım benim hesabım olduğunu kanıtlamak için. Hesabımı kurtarmak için link attılar.

Aynı sorunu yaşayan varsa [email protected]'a mail atabilirler, internette bu mail yok maalesef.
Şikayetvar'a da yazarsanız çok iyi olur.
Lakin PS'ın bu kadar tüketicisinin olduğu bir ülkede, ofislerini kapatmalarını bırak; hesapları çalınanların açık bir şekilde destek alabilecekleri yerin olmaması üzücü bir durum.

Benim sorunum yaklaşık bir saat önce çözüldü. Beklediğimden erken çözüldü. Benim yaptıklarımı uygularsan seninde işin çözülebilir hocam. [email protected] adresine aşağıdaki maili attım;

My PSN account has stolen today. After receiving a Security code on my Phone, ı immediately used my password and logged out of all accounts, but it did not help. I received a message saying "the e-mail has been changed" to my e-mail address. I cannot Access my account at all right now.

My account's username is: Xxx.
My account's e-mail address: Xxx.
Name and surname: Xxx.
My date of birth: Xxx.
Latest Games'ı played: Xxx.
My account was stolen while ı was playing XXX.
My latest purchases:
Sipariş1( XX TL on tarihi), order number: Xxx.
Sipariş2 ( XX TL on tarihi ) order number: Xxx.
Sipariş3 ( XX TL on tarihi), order number: Xxx.
My friend on the account: Hesabımdaki arkadaş isimleri.
Last 4 digits and expiration date of the Card with which ı made the payments mentioned above: Xxxx xx/xx

My shopping receipts are attached.
Please help. Thank you from now.

İstersen PS seri numaranıda ekleyebilirsin. Umarım işini görür.

Çok açıklayıcı bir şekilde yazmışsın eline sağlık. Destek Mail'ini en başta bu kadar detaylı gönderirseniz daha hızlı sonuç alabilirsiniz. İyi forumlar!

Hesabımda tekrar giriş yapılmaya çalışıldı bu arada, şifreyi de değiştirdim ama... Hackerın hesabımı sattığı biri olabilir mi acaba? Çıkılmış bir hesaba giriş yap diyince böyle bildirim-doğrulama kodu mu geliyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-30-23-13-58-004_lockscreen.jpg
    Screenshot_2024-03-30-23-13-58-004_lockscreen.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Geri
Yukarı