Riot çalınan hesabı vermiyor

The Destroyer

Hectopat
Yer
South of Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 8GB
R7 7840HS
32GB Ram
1TB M.2 SSD
Meslek
ÇAYCI
Selam ben 3 ay önce oyunu bıraktım sonra geri dönmeye karar verdim ve fark ettim ki bir adam gelip e postamı hackleyip hesabımı çalmış bende desteğe yazdığımda bana hesap ile bilgi vermemi istediler verdim, sonra bana dedilerki elimizdeki bilgiler yetersiz, ama verdiğim bilgilere göre kime sorsanız harbiden hesap seninmiş der o kadar, ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

1591028307836.png

Selam ben 3 ay önce oyunu bıraktım sonra geri dönmeye karar verdim ve fark ettim ki bir adam gelip e postamı hackleyip hesabımı çalmış bende desteğe yazdığımda bana hesap ile bilgi vermemi istediler verdim, sonra bana dedilerki elimizdeki bilgiler yetersiz, ama verdiğim bilgilere göre kime sorsanız harbiden hesap seninmiş der o kadar, ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 579598
Geçenlerde bende hesabımı unutmuştum. Benden 17 soruluk mu ne bir form gibi birşey istediler. Çoğu cevabı bilet üzerinden yolladım. Hesabın benim olduğunu doğruladılar. Yeni bir mail isteyip hesabımı o mailin üzerine yaptılar. Seninkini nasıl doğrulayamadılar anlamadım.

Yeterli bilgi verirsen veriyorlar. Başıma geldi benim bayağı detaylı bilgiler vermiştim. Örneğin Riot aldığım kartımın bilgilerini vermiştim(cvc hariç kesinlikle). Onlar zaten sana form gönderiyorlar neleri biliyorsun diye bana öyle göndermişlerdi.

E-postamı ben mi hacklettim, ne yapabilirim?
Hackletmeyebilirsin. Benim RIOT hesabım nasıl sapasağlam duruyorsa, kimse girmiyorsa seninki de öyle olmalıydı. Aynı şey mail için de geçerli. Sana geri vermek zorunda değiller.

Onlara hangi bilgileri verdin? Bilgiler yeterli olsaydı hesabı sana vermeye razıydılar ama anlaşılan yeterli bilgi vermemişsin.

Soruları da bilseydik keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı