Çözüldü Çalınan Roblox hesabı nasıl kurtarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 3500U Vega 8 Mobile GFX 1 GB
8 GB Ram
Roblox hesabım çalındı. Bilgilerimi değiştirdim, ona rağmen başka ülkelerden insanlar giriyor. Hesabımdaki Robux harcanıyor ve harcandı da, 100 Robux kaybım var.

Security Code çalındı büyük ihtimal. Ama şifre ve her şey değiştirdim, hala daha giriyorlar.

Çözüm
O kodlar E-posta doğrulamasını atlamak için diye biliyorum
Hesaba erişimim kalmadı destek açtık hesabı kurtarsın diye roblox hesabı hepten batırdı.

Arkadaşlar Roblox sağ olsun sorunu çözdü en sonunda. Bana da ders oldu. En azından başkaları da görüp benim yaptığım gibi abuk sabuk sitelere kaydolmaz. Maalesef 106 Robux kayboldu. Ama mutluyum. Sizlerde sağ olun yardım ettiniz.
Roblox hesabım çalındı. Bilgilerimi değiştirdim, ona rağmen başka ülkelerden insanlar giriyor. Hesabımdaki Robux harcanıyor ve harcandı da, 100 Robux kaybım var.

Security code çalındı büyük ihtimal. Ama şifre ve her şey değiştirdim, hala daha giriyorlar.

Hesaba bağlı olan mail veya tel no sana mı ait.

Evet. Kodda gelmemiş.

Yabancı insanlara 5 robux 30 robux 7 robux gibi gönderilmiş.
Hesabınızı free robux veren sitelere şifrenizi verdinizmi? Veya öncesinde böyle bir aktivite yapmışsınız gibi gözüküyor büyük ihtimalle hesabınız takip altındaydı robux yatırıldığı gibi işlemler başladı. Hesabını kurtarmak için e posta adresinizi ve en az 16 haneli şifre oluşturun bu şifre basit olmasın

Tahminime göre bu şekilde başka türlü olacağını düşünmüyorum.

Hesabınızı free robux veren sitelere şifrenizi verdinizmi? Veya öncesinde böyle bir aktivite yapmışsınız gibi gözüküyor büyük ihtimalle hesabınız takip altındaydı robux yatırıldığı gibi işlemler başladı. Hesabını kurtarmak için e posta adresinizi ve en az 16 haneli şifre oluşturun bu şifre basit olmasın

Tahminime göre bu şekilde başka türlü olacağını düşünmüyorum.
Maalesef evet ama şifrem kolayda değil ayrıca 6 haneli kodda geliyor

E-postayı kendi üstlerine almış olabilirler mi?
Öyle bir mail almadım.

İhtimale karşı farklı şifreye sahip yan hesabıma bağladım.

İnşallah dönerler 200 robux daha var 100 robux vermeselerde olur geri ama hesap giderse.

Geri
Yukarı