Çalınan Riot hesabı nasıl kurtarılır?

gelpcpc1

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da gördüğünüz üzere aralıksız 2 3 gündür CS oynuyorum ve bugün Valorant gireyim dedim. Hesabıma giriş yapmaya çalıştım fakat giremedim. Çalan kişi oyun içi ismimi değiştirmiş, Gmail'imi değiştirmiş ve hesaba hiçbir şekilde erişemedim. Bilet attım fakat biletime bakmak istediğimde Riot hesabına giriş yap sekmesine atıyor. Fakat benim Riot hesabım yok. Supporta Gmail'den ulaşmaya çalıştığımda da beni ticket bölümüne yolluyor. Ne olur yardımcı olun. Hesabım 2000-3000 TL'lik bir hesap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attım fakat attığım ticketa bakamıyorum veya yanıt atarlarsa bakamam çünkü riot hesabıyla giriş yapmamı istiyorlar ve benim riot hesabım yok.
Riot hesabı açın.

Eğer Gmail değişmişse gmailinize erişimleri vardır. Şifre değiştirip PC'nizi tarayın.

Gmailimde de çift doğrulama var telefonuma bildirim geliyor fakat bu sefer hiç gelmedi. Riot hesabımda da var fakat çalındığında Gmail'ime kod falan da gelmemiş. Yeni arkadaşın nicki, i saw god#flash işinize yararsa belki.

Benim de başıma gelmişti ama benim Gmail e erişememişti şahıs. Adam hesaba girip skinleri zevkine göre değiştirip üç dereceli atıp üçünüde kazanmıştı. Elimde olsa teşekkür ederdim xD

Geri
Yukarı