Rehber Çalınan Rockstar Games hesabını kurtarmak

hocam bende de aynı sorun var ama kendi mailimi yazınca bana bir şifre değiştirme maili gelmiyor direk üstüne almış sanırım e postayı ona gidiyor herhalde ne yapmam lazım yardım edin lütfen ya daha dün rdr2 aldım oynayamıyorum

Dosya Ekleri

• 2024-01-06.png
    2024-01-06.png
    14,8 KB · Görüntüleme: 47
Nasıl aldınız hocam ya yardım eder misiniz?
Bu yolu takip et. Rockstar Games Customer Support
-İngilizce yaz. Hotmail ve şifreme kadar değiştirmişler. Hiçbir şekilde hesabıma giriş yapamıyorum diye. Sana bu maile mi bağlıydı hesabın? derse evet de. Daha sonra bu maile bağlıysa,sana yeniden mail atıcaz. Attığımız maile cevap ver,senin olduğunu kanıtla diyecek. Sen de cevaplayacaksın. Daha sonra geri vericekler. Ama attıkları maillere bak özellikle.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    863,9 KB · Görüntüleme: 48
  • 2.png
    2.png
    58 KB · Görüntüleme: 46
  • 3.png
    3.png
    64,6 KB · Görüntüleme: 47
  • 4.png
    4.png
    140,2 KB · Görüntüleme: 45
Hocam her şeye tamam da ben Social Club'a girerken kullandığım e-posta adresini kaybettim onu nasıl yapacağız?

The email address you are trying to recover is currently used by another account. Please delete it first before proceeding with the recovery process. Uyarısı alıyorum.

Bende direk Epic Games hesabıma bağlı olan rock star Games hesabını değiştirmiş mail i bilmiyorum ve şifreyi de öyle ve bana bununla alakalı hiçbir mail gelmedi

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-10_142155693.png
    resim_2024-03-10_142155693.png
    334,2 KB · Görüntüleme: 20
bende mail adresi komple kalkmıştı mail almak istediğimde mail gelmiyor idi bende izlediğim bir video üzerine bağlı olan hesabıma yeniden bir hesap açıp ticket oluşturdum fakat 1 hafta geçti olumlu olumsuz dönüş yok ne yapabilirim

bende mail adresi komple kalkmıştı mail almak istediğimde mail gelmiyor idi bende izlediğim bir video üzerine bağlı olan hesabıma yeniden bir hesap açıp ticket oluşturdum fakat 1 hafta geçti olumlu olumsuz dönüş yok ne yapabilirim

Son düzenleme:
Benim rockstargames hesap çalınmış arkadaştan GTA girip GTA ismime bakmasını söledim ama adımın değişmiş olduğunu gördüm o GTA 5 hesabımın e-posta adresinede kod gitmiyor ne yapabilirim? (destek talebi yolladım)

Geri
Yukarı