Çalınan Steam hesabı kurtarılabilir mi?

sumplament

Hectopat
Daha fazla  
Gençler hesap çalındı çok uzatmayacağım, sanırım mail ve şifre değiştirilmiş şu Steam kodu aldığımız Steam Guard'dı galiba o da değişmiş. Hemen hesabı kilitledim ve Steam desteğe yazdım. Ha şunu da demeden geçmeyeceğim, Steam Guard kurtarma kodu gibisinden bir kod oluyor ya Guard'a erişemezsek girelim diye o koda sahibim. Şu an destek ile iletişim halindeyim kart bilgilerimi istedi fakat kullandığım kart şu an kapalı kartın son 4 hanesini biliyorum. Desteğe de ilettim fakat kartın kapalı olması sorun çıkarır mı ve de hesabı geri alırım değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartın kapalı olması sorun çıkarmaz. Merak etmeyin kart bilgilerini bildiğiniz sürece verirler o hesabı size ne olursa olsun.

Steam'in istediği bilgileri verdiyseniz çok yüksek ihtimalle geri verirler, kurtarılır hocam. Steam hesap kurtarma konusunda en rahat platformlardan birisi o konuda Steam'e güvenebilirsiniz.

Kartın bilgilerini verseniz yetiyor diye biliyorum; kartın kapalı olup olmaması pek umurlarında değildir sadece alışveriş yaptığınız kartın bilgilerini istiyorlardır. Bunu da siz olup olmamanızı doğrulamak için yapıyorlardır.

Alırsınız her türlü. Kartın tüm bilgilerine sahipseniz direkt verirler zaten. Degilseniz de başka yöntemlerle doğrulayacaklardır.

Kartın kapalı olması sorun çıkarmaz. Merak etmeyin kart bilgilerini bildiğiniz sürece verirler o hesabı size ne olursa olsun.
Hocam diğer konuları okudum da ilgili konuyla ilgili, VAC Ban yiyecek çalan kişi falan diyorlar öyle bir şey olmaz dimi? Hesap kilitli şuan da.

Eğer kilitlemeden önce vac korumalı oyunlara dosyalarda hile bulundurarak girdiyse vac yeme ihtimaliniz var.
Hocam şöyle diyeyim ne kadar doğru bilemem ama ben Steam'e yaklaşık 100 gündür girmiyorum okuldur falan filan derken. Şimdi sisteme baktım arkadaşın hesabından, Son Çevrimiçi 100 gün yazıyor.

Arkadaşlar hesabımı geri aldım. Bu süreçte yanımda olan bütün kişilere çok teşekkür ederim yalnız şunu soracağım hesabı geri aldıktan sonra neler yapmalıyım? Şifresini falan değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı