Çalınan Steam hesabındaki ban kalkar mı?

ALLONY

Kilopat
Yer
Muğla
Steam hesabım çalındı 2 gün oldu, Steam'e ticket attım. Benim için asıl üzücü olan hesabı çalan kişi CS:GO'da Overwatch banı yemiş hesabı geri alabilirsem banın kalkma durumu var mı? Banı Steam'e ticket attıktan sonra yemiş. Elimde kanıt var.
Hesabın urlsi: Steam Community :: ъыъ
sketch-1547742328233.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Durumu güzelce steam desteğe anlatıp kanıtları gösterirsen kaldıracaklardır benim hesabım çalındığında oyun iadesi yapılmıştı bakiye gelmişti hesaba harcaanmadan geri almıştım ve hem oyunu geri kütüphaneme eklediler hemde bakiyem yerinde kaldı bedavadan 70 lira almıştım yapacaklardır sadece sabırla destekten mesaj bekle

Durumu güzelce steam desteğe anlatıp kanıtları gösterirsen kaldıracaklardır benim hesabım çalındığında oyun iadesi yapılmıştı bakiye gelmişti hesaba harcaanmadan geri almıştım ve hem oyunu geri kütüphaneme eklediler hemde bakiyem yerinde kaldı bedavadan 70 lira almıştım yapacaklardır sadece sabırla destekten mesaj bekle
ne gibi kanıt yollamam lazım yukarıdaki kanıt dediğim SS gibi şeylerdi işe yara mı,yardımcı olur musunuz?
Bu ne anlama geliyor bilgi verebilir misin?Size de böyle mesaj gönderildi mi?
Şimdi farkettimde 2 ayrı ban yemiş hesap,umudum kalmadı artık :'(

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190120-201415.png
    Screenshot_20190120-201415.png
    147,4 KB · Görüntüleme: 102
  • sketch-1548006230943.png
    sketch-1548006230943.png
    169,8 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
bişey dicem ben 35 gün once hesabım calınmıştı ve aldıgım anda ticket attım ve kanıtlarla ne zaman oyun yasagım kalkar yada seninki ne zaman kalktı ? vac ban yemedim owerwach yedim bu arada

Kusura bakma geç cevap verdim ama steam hesap çalınsa bile 0 tolerans deyip yasağı kaldırmadı,hesaptaki prime yükseltmesini yeni açtığım hesaba geçirelebilir mi sorduğumda hesabınız yasaklıdır deyip onuda yapmadılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı