CS:GO Overwatch Ban Kalkar Mı?

swencY

Hectopat
Arkadaşlar bugün hile olmamama rağmen CS:GO Overwatch ban yedim. Bu ban kalkar mı ya da kanıt olarak bir şey gösterebilir miyim? Çıldırmak üzereyim gerçekten. Bir de envanterim vardı 80₺ kadar o da mı gitti? Steam hesabım bu: Steam Community :: OSAS

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım hile açtıktan 6 ay sonra VAC ban yemişti. Çünkü kullandığı hile (daha doğrusu arkadaşına vermişti hesabı onun kullandığı hile) o zaman tespit edilmişti ve ban dalgasında o da araya kaynamıştı.

Ben iki tane hesabımı banlattım iki sene önce. Birinde iki gün boyunca hile kullandım ve birden oyundan atılıp VAC yedim. Diğerinde ise maçın sadece son 1 dakikasında programı açtım ve yarım saat sonra VAC ban yedim. Ondan beri de hiç aklımdan geçmedi hile açmak. Zaten oyunu da bıraktım artık.

Kimse kimseyi kandırmasın. O hile programı bilgisayarda çalıştığı andan itibaren kara listeye alınırsınız. Ne zaman ban yersiniz orası meçhul.

Overwatch ban yediğinde başta oyuna giremezsin ardından Steam hesabında CS:GO dan Vac Ban yedin diye gözükür diğer vacli oyunları oynayabilirsin ve ticket atarsan belki dönerler tabii gerçekten hile değilsen anında direkt Vac yeseydin hiçbir şansın olmazdı.

Konu mesajlara kapatılabilir, bu kadar linç yiyeceğimi bilmiyordum, insanlar rahatlayacaksa şöyle söyleyebilirim eğer hile değilsem ve ban yediysem bu benim sorunum, eğer hileysem ve ban yemişsem de hak etmişim demektir. Bu konu aslında sadece banım kalkar mı diye sormak için açılmıştı fakat bazı arkadaşlar (mesajların çoğu) konuyla alakasız şekilde cevap vermiş. Yine de herkese teşekkür ediyorum. (Mesajın başında da dediğim gibi konu kapatılabilir.)

Konu mesajlara kapatılabilir, bu kadar linç yiyeceğimi bilmiyordum, insanlar rahatlayacaksa şöyle söyleyebilirim eğer hile değilsem ve ban yediysem bu benim sorunum, eğer hileysem ve ban yemişsem de hak etmişim demektir. Bu konu aslında sadece banım kalkar mı diye sormak için açılmıştı fakat bazı arkadaşlar (mesajların çoğu) konuyla alakasız şekilde cevap vermiş. Yine de herkese teşekkür ediyorum. (Mesajın başında da dediğim gibi konu kapatılabilir.)
Katılıyorum iyi günler. ^^

Yorumları gülerek okudum.Geçen arkadaşım da ow banı yedi.Herhangi bir hile vb program da kullanmazdı ve 2000 liralık envater dizmişti.2 yıldır beraber oynadık ama arada böyle saçma sapan ow banı yiyenler oluyor isteyen steam datalarına bakabilirler kendileri bile açıklamıştı şu kadar kişi haksız ban yedi diye.

Gördügün üzere konu sahibinin yasaklamasi VAC yasagina dönüstürülmüs. Böyle bir yasaklamanin da haksiz olma ihtimali yok.

Hem Overwatch tarafindan oyun yasaklamasi alip üstüne bir de VAC sistemi tarafindan yasaklama aliyorsan hile kullanildigi %100 kesinlesmistir. Bu kadar basit.

Kaldi ki sen arkadasinin bilgisayarinda ne yaptigini, ne tür yazilimlar kullandigini nereden bilebilirsin ki? Kullansa bile gelip sana mi söyleyecek kullandigini? Haksiz yere verilince yasaklamalar zaten kaldiriliyor. Bu kadar dert etmenize gerek yok. Yasaklama kalkmadi mi? O zaman haksiz yere verilmemistir.

2000 liralık envanter dizmişti.

Isterse 50 bin liralik envanter dizsin. Yasaklama verilirken kimsenin envanter veya hesap degerine bakilmiyor, cünkü bunun hicbir önemi yok. Steam'de nice 200 bin TL üzerinde item degerine sahip olan hesaplar yasaklandi. Senin arkasininin 2 bin liralik hesabina mi aciyacaklar.

Geri
Yukarı