CS:GO Overwatch Ban Kalkar Mı?

swencY

Hectopat
Arkadaşlar bugün hile olmamama rağmen CS:GO Overwatch ban yedim. Bu ban kalkar mı ya da kanıt olarak bir şey gösterebilir miyim? Çıldırmak üzereyim gerçekten. Bir de envanterim vardı 80₺ kadar o da mı gitti? Steam hesabım bu: Steam Community :: OSAS

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yiyenler de nedense hep hile kullanmayanlar oluyor, anlamadım gitti(!)
Bazen cidden hile kullanmayanlar bile ban yiyebiliyor, sonuçta Overwatch'ta belli seviyeye ulaştıktan sonra izleyip durumu iletmek var. VAC ban durumuna gelmiş geçmiş olsun. Steam Destek ile konuşmayı deneyin derim. Ama VAC ban olmuş neredeyse imkansız.

Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz. Eğer otomatik bir şekilde belirlenen ve uygulanan bir bekletme süresi veya yasaklamanın hatalı olduğuna karar verilirse, bu yasaklama veya bekletme süresi sunucularımız tarafından otomatik bir şekilde geri alınacaktır.

Counter-Strike: Global Offensive - Overwatch System - Counter-Strike: Global Offensive - Veri Tabanı - Steam Support

Steam'e ticket at durumu anlat belki düzelir. Şu oyun bilgisi olmayan insanlara overwatch yetkisi verilmesi gerçekten saçmalık.

Sadece tek bir Overwatch davasına yaklaşık 100-150 kadar müfettiş bakıyor. Puanı yüksek olan müfettişlerin kararı puanı düşük olan kişilerden daha ağır basıyor.

Öyle her önüne gelenin hile kullanmış demesiyle yasaklama almıyorsun kısacası. Öyle bir şey yok.

Şimdi de VAC ban olmuş.

İnanıp inanmamanız umurumda değil.

Bu da yasaklamanın %100 doğru olduğu anlamına gelir. Her iki anti-cheat tarafından suçlu bulunmuşsun. Oyun yasaklamasından sonra üstüne bir de VAC yasağı geliyorsa hiç ama hiç şansın yok.

Hem VAC, hem de oyun yasaklaması yemişsin, yemediğin yasaklama kalmadığı halde hala pişkin pişkin hile kullanmadım diyebiliyorsun. İnsanların oyun zevkinin içine etmeyi ne çok seviyorsunuz arkadaş...

Yeni konular

Geri
Yukarı