Çalınan Steam hesabını kurtarma

Tahircanc

Hectopat
Steam hesabıma bir mesaj geldi linke tıkladım ben de bunu bir bet sitesi sandım ve giriş yaptım Steam guard kodunu yanlış girdiğimi söyledi site. Sonra telefonuma bir kod daha geldi Steam bildirimi sandım ve SMS bildirimiymiş. Gmail hesabıma 3 adet mesaj geldi ilki telefon numaramın silindiğini gösteriyor ikincisi ise mail hesabımın kaldırıldığını söylüyor. 'Eğer hesabınıza erişemiyorsanız, hesabınızı geri alma veya hesabınızı kilitleme konusunda yardım almak için hesaba özel geri alma bağlantısını kullanabilirsiniz. ' Bu bağlantıya tıkladığımda ise 'Üzgünüz, tıkladığınız bağlantı geçersiz gibi duruyor. ' Uyarısını alıyorum allah rızası için bilen birisi benimle iletişime geçsin yardıma muhtacım.
Destek talebi açamıyorum mail adres istediğinde bulunamadı diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de link veya "... kazandın" mesajları geldikçe "bu zamanda inanan çıkar mı bunlara, boşa vakit harcıyorlar" diye düşünürdüm hep.

Tanınan kumar siteleri harici hiçbir siteye Steam hesabınla bağlanma. Zaten düzgün 2-3 site vardır bilinen. Zaten bu olaydan sonra bağlanmazsın ama yine de yazayım, mesaj olarak gelmeyenlere de bağlanma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı