Steam Çalınan VAC'lı hesaptaki envanter kurtarılabilir mi?

zSqMetAKz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, eski bir hesabım çalınmıştı bugün geri alabildim. Çok şükür fakat çalan kişi hile kullanıp ban yemiş. Bu hesapta şu anda 40 dolarlık item var. Valve'a hileyi benim kullanmadığımı kanıtlarsam bu envanterdeki itemları geri yollayabilir mi?

VAC yasağı aldığım esnada hesabımı ben kullanmıyordum. VAC yasağı kaldırılabilir mi?

Hayır. Alınan VAC yasaklamaları, yasaklamaya neden olan hareket esnasında hesabı kimin kullandığından bağımsız bir şekilde hesapta kalır. En nihayetinde, Steam hesabınızın kullanımı ve güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır.

Bunun sinir bozucu bir durum olduğuna katılsak da diğer oyuncuların oyundan keyif almalarını sağlamak ve adil bir oyun ortamı yaratmak için hile konusunda sıfır tolerans göstermek durumundayız.

Merhaba, eski bir hesabım çalınmıştı bugün geri alabildim. Çok şükür fakat çalan kişi hile kullanıp ban yemiş. Bu hesapta şu anda 40 dolarlık item var. Valve'a hileyi benim kullanmadığımı kanıtlarsam bu envanterdeki itemları geri yollayabilir mi?
Hocam 40 dolarlık item için uğraşmaya değmez açıkçası. Nakite dönüştürmek isteseniz %30 zarar ile dönüştürürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı